Info

Poznajmy się.
Kocham fotografię,
ale to chyba widać.

Jestem mężem, ojcem, kociarzem i czekoholikiem. Lubię małe przyjemności dnia codziennego: dobre jedzenie, film i muzykę. Kocham podróże oraz otaczać się ciekawymi ludźmi. Fotografia ślubna i okolicznościowa jest dla mnie pasją i sposobem życia. Inspirują mnie ludzkie historie: małe i duże, te zwyczajne i zupełnie wyjątkowe. Jestem szczęśliwy mogąc w swoim życiu realizować swe zamiłowanie, jakim jest fotografia ślubna. Nie żyję przeszłością ani przyszłością. Nie żyję marzeniami, to marzenia realizują się i żyją w moim życiu. Chcę być Waszym towarzyszem, subiektywnym narratorem Waszej opowieści.

Pragnę by moje zdjęcia opowiadały niezwykłą historię… Twoją historię. Ponieważ moje fotografie są osobiste, najlepsze zdjęcia powstają, gdy wykraczamy poza potrzebę standardowego udokumentowania wydarzenia. Nie jestem dobrym pisarzem więc lepiej jak poznacie mnie poprzez moje zdjęcia, które wyrażają więcej niż 1000 słów.

Moja Filozofia

Wynajmując mnie na swojego fotografa ślubnego kupujesz w pakiecie moją filozofię życia i pracy. Chcesz ją poznać? Pragnę tworzyć obrazy pełne szczerych uczuć, prawdziwych emocji, spontaniczne, lekkie, naturalne i autentyczne. Chcę kreować fotografie, które dokumentują życie i opowiadają ludzkie historie. Łaknę być blisko. Tam gdzie dzieje się akcja. Marzę zmierzać tam gdzie moje ambicje, inspiracje i marzenia. Pałam pasją do tego co robię i tworzę. Mam odwagę popełniać błędy i wyciągać z nich lekcje. Chcę chwytać okazje, które daje mi życie. Wiem, że wielkie unikalnych rzeczy zdarzają się na co dzień, wokół nas. Ufam, że dobro powraca, jakość jest lepsza niż ilość a idee są kuloodporne. Posiadam wiarę w niemożliwą moc. Potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok. Taka jest moja filozofia i takim ideom przyświeca tworzona przeze mnie fotografia ślubna.

Fotografia

Prawdziwych emocji.

Szczerych uczuć.

Spontaniczności.

Moja Oferta

Zajmuję się fotografią ślubną, okolicznościową i lifestylową. Oferuję swoje usługi m.in. na okazję ślubu, chrztu, sesji rodzinnych i zdjęć ciążowych. Proponuję profesjonalne fotoreportaże na każdą małą i dużą okazję w Twoim życiu, którą warto uwiecznić. Ceny pojedynczych sesji zdjęciowych zaczynają się od 500 zł zaś reportaży ślubnych od 3900 zł. Każda oferta przygotowana jest indywidualnie i skrojona na miarę Twoich potrzeb dlatego jeśli interesuje Cię szczegółowy cennik proszę napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego.

Na co dzień żyję w Warszawie, ale dotrę w każde miejsce na Ziemi, do którego mnie zaprosicie. Fotografia ślubna nie zna granic.