Sesja narzeczeńska w mieście

Czy słysząc słowa „sesja w mieście” od razu widzicie oczyma wyobraźni gąszcz szarych budynków? Na tle tego dość ponurego obrazu stoi dwójka ludzi w pędzie. Ach, i trzymają teczki lub gazety… Oj, to zupełnie nie tak! Być może Was zaskoczę, ale „na mieście” można zrobić przeróżne kompozycje. Surowe, ale i sielskie. Dynamiczne, ale i ultra statyczne. Miasto inspiruje mnie fotograficznie. Żywe kolory wyłaniają się na każdym rogu. A mnogość stylów na pewno doprowadzi do znalezienia odpowiedniego rozwiązania… Industrial, soho, praga, urban style… A to tylko niektóre z alternatyw! Co mamy dziś na tapecie?

Sesja zdjęciowa w mieście, której owoce oglądacie, to narzeczeńskie zdjęcia Martyny i Marka. Zrobiliśmy fotografie na praskim soho, więc jeśli się dobrze przyjrzycie, uznacie, że mamy tu przeplatankę różnych tonacji. Industrial: na pewno, trochę soho, urban… Coś, co w stolicy nazywamy praga style. I stylowo niewątpliwie było!

Jeżeli chodzi o Marka, znam go już wiele lat, dlatego między nami nawiązała się swobodna relacja i zdjęcia wyszły naprawdę w porządku. Nie chodzi tu tylko o moje doświadczenie, ale i spontaniczność oraz luz podczas ujęć. Jeżeli się nie znamy, a interesuje Was miejska sesja narzeczeńska, zapewniam, że ogólnie jestem bardzo kontaktowym fotografem, dlatego razem wypracujemy ten „chill”! To właśnie dzięki dobrej relacji, ze zdjęć bije autentyzm, a miejski plener nabiera naturalności. Ale ad rem

Sesja zdjęciowa w mieście: przystawka przed reportażem ślubnym

Dlaczego sesja narzeczeńska w mieście? Bo miejski plener ma swój ciut surowy, ale ujmujący czar! Ceglana statyczność, nieugiętość wiekowych budynków, nieco gniewny vibe… pasuje idealnie bo Marek i Martyna to para „z pazurem”. A parę kroków dalej zielone liście i „podszepty” natury w mieście. Ona tutaj też jest. W Warszawie da się znaleźć wszystko. Nawet sesja przedślubna w mieście może być świetnym pomysłem na uwiecznienie ważnego wydarzenia. Ale tego rodzaju narzeczeński „aperitif” doskonale współgrał z potrzebami Martyna i Marka. Ich chemia jest niezwykła i wręcz namacalna: poznali się na portalu randkowym. Już bardziej „w stylu wielkiego miasta” chyba się nie da. Mówią o sobie, że są „odklejeni od rzeczywistości, ale dobrze im z tym”. To widać na ujęciach tej sesji zdjęciowej w mieście. Pozwolili Pradze być gustownym tłem, a to jednak ich czuła obecność dominuje w kadrach. 

Tymczasem zapraszam do dokładnego obejrzenia tego miejskiego pleneru. Wdzięczne światło, rewelacyjne tło i zakochani. Ach, i oczywiście dobry fotograf. Czy to przepis na sukces?

Miejska sesja narzeczeńska: czy właśnie to Was interesuje?

W mojej szerokiej gamie usług, miejski plener znajduje się wysoko na liście lubianych przeze mnie sesji. Bezpardonowy styl soho jest niewątpliwie ciekawym tłem. Jednak sesja zdjęciowa w mieście to nie tylko stricte praga style. Zapraszam do kontaktu, a na pewno wymyślimy coś godnego Waszych zainteresowań i potrzeb. Świetne miejskie zdjęcia wychodzą na bulwarach wiślanych, w okolicach Centrum Nauki Kopernik. Wieżowce w centrum miasta dają niezwykłą atmosferę i możemy razem podziałać w duchu „big city”. A może sesja narzeczeńska w mieście na parkingu? Albo Placu Europejskim? A może macie swój ukochany „spot” z niezwykłym klimatem? Odezwijcie się!

Dodaj komentarz