Fotografia sensualna

Masz ochotę na niezwykłą przygodę i odważne zdjęcia? Fotografia sensualna przedstawia atuty kobiecego ciała. Objawia się w postaci przygotowanej przez fotografa zmysłowej sesji kobiecej, która może przeistoczyć się w bardziej rozbudowaną wersję kobiecych zdjęć – aktu. Akt w fotografii to pojęcie, które kryje w sobie kobiecość, zmysłowość, uwodzicielskość, z nutką tajemnicy. Przedstawia kobiece atuty, ale nie jawnie i wprost. Akty artystyczne często są wspaniałym sposobem na podniesienie kobiecej samooceny, ponieważ udowadniają jak piękne są kobiety niezależnie od rozmiaru, koloru włosów czy typu urody. Fotografia sensualna to świetne spojrzenie na samą siebie i odkrycie własnych autów na nowo. Bez opinii innych, bez oceniania, bez umniejszania, bez udowadniania swojej wartości komukolwiek. Na sesji intymnej tylko dla Ciebie, następuje ucieczka od tego wszystkiego co o sobie zasłyszane. Następuje pełna akceptacja i otwartość na siebie.

MARZYSZ O ODZYSKANIU WIARY W SIEBIE? DOBRZE TRAFIŁAŚ.

fotografia sensusalna akt artystyczny warszawa

Akt artystyczny

Akty artystyczne to zabawa światłem i cieniem. Mogą być wykonane w studiu fotograficznym, w domowym zaciszu i w plenerze. W przeciwieństwie do innego rodzaju fotografii sensualnej, akty artystyczne mają wydobyć ze zdjęć także pewne niedopowiedziane przesłanie. Dzięki temu, na bazie formy ludzkiego ciała, powstają interesujące figury. Nagość w fotografii jest tu tylko formą wyrazu a nie tematem samym w sobie. Na zdjęciach podkreślone są detale linii bioder, kręgosłupa, nóg. Zdjęcia są często wykonane w wersji czarno-białej, bez widocznej twarzy modelki/modeli, lub z jej niewielkim fragmentem. Akty czarno – białe zdecydowanie lepiej wydobywają artystyczną formę zdjęcia, ponieważ skupiają się na linii, fakturze i kontrastach świetlnych. Ludzka postać w akcie artystycznym tworzy wówczas formę ruchomej rzeźby. Fotografowane ciało może być w pełni nagie lub zakryte transparentnymi materiałami – koronką, woalką, tiulem czy przezroczystą chustą. Do aktu artystycznego często dobierana jest także biżuteria, która dobrze prezentuje się na powierzchni ciała.

UDOWODNIĘ CI, ŻE JESTEŚ PIĘKNA.

akt artystyczny warszawa

Zmysłowa sesja kobieca

Zmysłowa sesja fotograficzna daje więcej możliwości niż sam akt artystyczny. Takim rodzajem zdjęć jest zainteresowana dużo większa ilość kobiet. Sesja kobieca o zmysłowym charakterze, cechuje się podkreśleniem wartości kobiety i ukazanie jej osoby na pierwszym planie kadru.
Zdjęcia mogą być robione w plenerze lub we wnętrzach np. wynajętym apartamencie. Panie mają możliwość zaprezentować się na nich w zmysłowych bieliznach, podkreślających seksapil lub kobiece kształty. Mogą także zaprezentować się w zmysłowym ubraniu. Zdjęcia w samym płaszczu, męskiej koszuli, szpilkach, czy swetrze, to przykłady oprawy wizualnej Pań, na fotografii sensualnej.
Zdjęcia mogą być także ubrane w naturę. Pani okryta roślinami, przykryta piaskiem na plaży, stojąca w wysokich źdźbłach dojrzałej pszenicy, zasłonięta paprociami w lesie lub zatopiona w wodzie – to zmysłowa sesja kobieca o odważniejszym pomyśle niż rozwiązania tradycyjne.

SESJA KOBIECA TO SPOSÓB NA DOBRY NASTRÓJ

Istotą i sensem zmysłowej sesji kobiecej jest ukazanie kobiety w jej pełnym wymiarze i wdzięku. Fotografie zmysłowe mogą opierać się na kadrach portretowych, gdzie zmysłowa poza nada zdjęciu sensualności. Skupienie się na twarzy, gdzie ciało ukryte pod bielizną lub strojem to w tym przypadku tylko uzupełnienie. To także zdjęcia pełnej sylwetki. Jedne kadry w pozycji stojącej, inne leżącej, jeszcze inne siedzącej. Decydujący wpływ na finalny efekt zdjęcia ma mowa ciała, spojrzenie, gesty fotografowanej osoby. Wszystko ze smakiem, poczuciem estetyki, przemyślaną kompozycją.

Sesja kobieca na prezent

Jeśli chcesz zrobić oryginalny prezent dla wyjątkowej dla Ciebie osoby to serdecznie zachęcam do zakupu voucheru prezentowego na sesję intymną w Warszawie. Walentynki, rocznica, zaręczyny, dzień kobiet? Okazji jest wiele na tak niebanalny prezent dla niej!

zmysłowa sesja kobieca warszawa

Jak wygląda kobieca sesja buduarowa?

Sesja kobieca buduarowa to sesja wykonywana w wykwintnie ozdobionych i umeblowanych wnętrzach. Zdjęcia aktów sensualnych realizowane są w apartamentach, wnętrzach hotelowych cechujących się stylem glamour oraz atelier specjalnie do takiej sesji dobranym. Często realizowane są także we wnętrzach starych kamienic czy industrialnych przestrzeni cechujących się dużymi oknami.

Celem zdjęć buduarowych jest pokazanie kobiecej szlachetności w pełnej elegancji oprawie. Kobieca sesja buduarowa wykonywana jest często z okazji ślubu, jako niespodziankowy upominek dla przyszłego męża, ale także do własnego użytku – bez szczególnej okazji. Na zdjęciach, Panie prezentują się w zmysłowych bieliznach. Koronki, pończochy, gorsety, biżuteria, seksowne szpilki, narzutki, szlafroki, miękkie swetry, kapelusze, a w przypadku ślubów – welon lub wianki, to podstawowe elementy garderoby sesji buduarowej.

Klimat sesji buduarowej nadaje wybrany styl wnętrza. Zdjęcia mogą być zmysłowe lub drapieżne. Romantyczne lub o lekko biznesowej nucie. Ukazujące chwile relaksu, lub kokieteryjnego momentu.

ZASŁUGUJESZ NA TAKĄ SESJĘ – CHOĆBY RAZ W ŻYCIU!

Czy na zdjęciach z sesji buduarowej zawsze widać nagość?

Nie! Nawet jeśli modelka występuje na sesji w pełnym negliżu to nagość często ukryta jest w kadrze w nieostrościach, w cieniu, skryta za przedmiotem lub dłonią tak by do zdjęć dodać nutę tajemnicy i niedopowiedzenia. W końcu sesja sensualna ma być zmysłowa a nie bezpruderyjna.

akt artystyczny 11

Jak przygotować się do sesji sensualnej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – co to jest sesja sensualna? Z czym się wiąże? Czym się charakteryzuje sensualna sesja zdjęciowa? Jak się do niej przygotować?

Pierwsza sprawa, to zabranie ze sobą na sesję bielizny i ubrań, w jakich chce się wykonać zdjęcia. Bielizna może być dwuczęściowa lub w formie body. Może być ażurowa lub pełna. Dodatkowo można zabrać ze sobą szlafrok, podwiązki, lub lekki i zwiewny strój np. halkę, który będzie spójny z ciepłem domowego ogniska. W związku z tym, że zdjęcia są wykonywane we wnętrzach, kadry mają przekazywać wrażenie naturalności i codzienności. Zwiewne lub seksowne sukienki, bluzki, prześwitujące szale i materiały – sprawdzą się na sesji znakomicie. Przydatne będzie także zabranie ze sobą zmysłowych butów i biżuterii oraz kosmetyków do poprawy makijażu i fryzury. Nawet jeśli tworzymy odważny akt artystyczny zdjęcia zazwyczaj zaczynamy od portretu w lekkiej narzutce czy szlafroku do póki modelka nie poczuje się pewnie i komfortowo by pozować nago.

ODWAŻ SIĘ POKOCHAĆ SIEBIE NA NOWO!

Warto dzień przed sesją nie szaleć do późnej nocy, wyspać się i przyjść wypoczętym na sesję. Dobry humor ale i rześki wygląd skóry znacząco ułatwi wykonanie sesji sensualnej. Z tego też względu lepiej wykonywać sesję w godzinach rannych niż wieczorem gdy jesteśmy zmęczeni po całym dniu.

W fotografii sensualnej ciało odgrywa dużą rolę i a jego piękno jest często głównym tematem zdjęcia dlatego warto przygotować skórę przed sesją. Po porannym prysznicu warto natrzeć skórę balsamem tak by skóra zdrowo się połyskiwała. Odradzam stosowanie tłustych oliwek. Na kilka godzin przed sesją warto nie zakładać bielizny ani obciskających części ubrania jak paski, gumki etc. gdyż pozostawiają one nieładne ślady i odciski na skórze które trudno jest zakamuflować. Na sesję wato jest wiec stawić się w zwiewnym ubraniu.

zmysłowa sesja kobieca warszawa

Intymna sesja fotograficzna dla dwojga

Fotografia intymna par, coraz bardziej zyskuje na popularności. Zdjęcia sensualne już nie tylko podbudowują samoocenę kobiet, polepszają ich samopoczucie i dodają pewności siebie. Sesja intymna dla par jest chętnie wykonywana przez narzeczonych, którzy szykują się do ślubu ale i bez większej okazji. Zamawiając sesję dla par możecie korzystać z opcji intymnej sesji fotograficznej buduarowej lub w odważniejszej formy aktu artystycznego pary. Intymna sesja dla dwojga jest również chętnie zamawiana na rocznice lub prezent Walentynkowy – jako pamiątka wspólnie przeżytych chwil. Uchwycenie w kadrze wzajemnych uczuć w zmysłowej, sensualnej oprawie, to przekazanie prawdziwych emocji pojawiających się między dwoma osobami, bliskość, pożądanie, namiętność. Sesje dla dwojga realizowane są we wnętrzach zarówno tych wynajętych jak i w przydomowym zaciszu, a kadry przedstawiają momenty przytulenia, patrzenia sobie w oczy, czy pocałunki. Para może być ubrana w eleganckie stroje lub zmysłową bieliznę. Realizuję również odważniejsze sesje aktu artystycznego dla dwojga. Zdjęcia dają parze dużo pewności siebie, a kiedy pierwszy raz pozują do zdjęć, także wzajemne wsparcie i nowe wrażenia w nietradycyjnej dla nich roli – fotomodeli. Chcecie mieć niezwykłą i oryginalną pamiątkę na lata? Pragniecie uwiecznić intymne emocje które skrzą się między Wami? Serdecznie zapraszam na sesję intymną dla par.

akt artystyczny 7
akt artystyczny pary warszawa
sesja intymna pary warszawa

Chcesz poznać ofertę sesji buduarowych, sesji kobiecych, aktu artystycznego solo lub intymnych sesji dla par w Warszawie lub okolicach?
Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Gotowa na sensualną sesję kobiecą która rozpali twoje zmysły?
Zrób sobie najlepszy prezent dla samej siebie!