Intymna sesja fotograficzna dla dwojga – sesja domowa

Intymna sesja dla dwojga w domu

Chciałbym zaprezentować Wam owoc zmysłowej sesji domowej, którą wykonałem pewnej niezwykłej parze. Zakochani, którzy postanowili sprezentować sobie coś wyjątkowego. Intymna sesja fotograficzna dla dwojga to absolutnie sensualna, personalna pamiątka, która już na zawsze będzie czułym wspomnieniem dla tej pary.

Dlaczego sesja w domu? Ktoś może pomyśleć, że to nietrafiony pomysł – przecież istnieje tyle ciekawych, nietypowych, nieznanych miejsc… No właśnie! Nieznanych. A niekiedy w osłonie swoim własnym, osobistym domu można stworzyć najbardziej swobodne i pełne naturalnego wdzięku kadry. Według mnie każde otoczenie ma swój urok i warto czasem postawić na swoje cztery kąty. To przecież w domowych pieleszach czujemy się zazwyczaj najlepiej.

Dom to serce. Dom to kameralność i miłość.

Tak naprawdę można wpaść na przeróżny pomysł na domową sesję zdjęciową, ale w przypadku ogniście zakochanych ludzi warto postawić na intymny i sensualny wydźwięk. Tak wyglądała nasza intymna sesja domowa.

Jak zrobić sesję zdjęciową w domu? Ja stawiam na opowieść!

Jako fotograf zawsze zdaję się na naturalność i niewymuszoną spontaniczność, ale moim celem jest, aby domowa sesja fotograficzna przedstawiała historię. Prawdziwą, na pewno nie zmyśloną, domową i osobistą. W przypadku Sylwii i Maćka to istne love story – taka sesja miłosna dla par. Chociaż bardziej zmysłowe kadry pojawiają się dopiero z czasem, trzeba przyznać, że od początku była to pełna uczucia intymna sesja domowa. Czasem wystarczy ten zauroczony wzrok! 

Ludzie są przeróżni. Na niektórych sesje zdjęciowe w domu działają odprężająco… To na szczęście był ten przypadek! Sylwia i Maciej to przykład pary, która porzuciła myśl, że jest z nimi ktoś jeszcze i oddała się pełnym klasy, ale również namiętności uczuciom. Czasami kiedy ludzie widzą, kiedy fotografowie głoszą swoje usługi jako profesjonalne sesje zdjęciowe w domu, trochę się „jeżą”. Ale to właśnie profesjonalizm i zaufanie jest receptą na sukces! Zawodowy fotograf w takich pełnych intymnych scen ujęciach musi wykryć iskrę namiętności w pozornie zwykłym spojrzeniu czy przytuleniu ciał. Musi być dyskretny, żeby ułatwić parze okazanie sobie realnych emocji. Trzeba mieć wyczucie by taka sesja domowa była również fajnym przeżyciem. Myślę, że osiągnąłem ten cel w miłosnej „fotohistorii”.

Pomysł na sesje w domu – jest ich wiele!

Tak naprawdę nasze mieszkania mogą być tłem przeróżnych tematów. Fajne sesje zdjęciowe w domu to nie jest wbrew pozorom tak skomplikowany temat! Wystarczy iskra kreatywności i znane, ukochane miejsce.

Możecie spotkać się w czterech znanych ścianach. Nieraz fotografowałem też rodziców z dziećmi w ich pierwszym ukochanym kameralnym miejscu – pokoiku. Popularnym formatem jest też sesja narzeczeńska w domu, czy intymna sesja ciążowa w domowych pieleszach. No i oczywiście efekt tego, co prezentuję Wam dzisiaj – intymna sesja domowa. Podsumowując, można mieć przeróżny pomysł na sesję zdjęciową w domu, ale dzisiaj rzucam światło na ten ostatni klimat: kameralny, czuły, nastrojowy wydźwięk kadrów. Może i Wy nabraliście na taką domową sesję dla dwojga?

Sesja dla dwojga w domu – zapraszam do kontaktu

Ujęcia tej dwójki wyglądają zachęcająco? Domowe sesje zdjęciowe to jedna z moich usług, które z przyjemnością wykonam, jeśli jesteście na to gotowi!

Zapraszam do kontaktu – czasem wyjście ze „strefy komfortu” może być najmilszym uczuciem na świecie. Zróbcie coś dla siebie i podarujcie sami sobie zmysłową, nastrojową i pełną wzajemnego zaufania pamiątkę – sesję sensualną. Z przyjemnością powrócicie do tych kadrów.

1 komentarz do “Intymna sesja fotograficzna dla dwojga – sesja domowa”

Dodaj komentarz