Rustykalna sesja ślubna – sesja poślubna w sielankowym stylu

Zacznijmy od podstaw! Czym tak naprawdę jest sesja ślubna rustykalna? To jeden z bardzo często wybieranych motywów. Zupełnie się temu nie dziwię. Chociaż każda z takich sesji ma wspólny mianownik, czyli zamiłowanie do natury, to może być wykonana w przeróżny sposób. Możliwości oraz idee są praktycznie nieograniczone! Jako, nieskromnie przyznam, idealny przykład zaprezentuję Wam wykonaną przeze mnie rustykalną sesję ślubną. Moim marzeniem jest, aby każde wykonane przeze mnie zdjęcia stanowiły wyjątkową pamiątkę dla pary zakochanych… Co sądzicie o tych fotografiach? 

Ta błoga sesja poślubna to istny hołd w kierunku sielskiego klimatu. Nieraz słyszeliście, że w przyrodzie nic nie ginie, prawda? Jednak tutaj na pewno zginęła… zbędna sztuczność! Z ujęć bije urok i naturalne piękno, a sesja w klimacie rutic uderza w czułe struny serca.

 

Sesja ślubna boho – rustic – jak się ubrać? 

Ta sesja ślubna, który nazywam rustykalną, zasługuje również na miano BOHO. Sposób, w jaki ubrani są zakochani, to perfekcyjne odwzorowanie tego stylu. Istna swoboda, orzeźwiająca wolność i ten stylowy luz! Uwielbiam to. Nawiązanie do naturalnych motywów i materiałów to elementy łączące styl rustykalny i boho. Nie sposób zapomnieć o szczypcie elegancji, która jest wisienką na torcie. Dzięki dobranym outfitom, fotorelacje nabierają niezwykłego charakteru. Pamiętajcie o tym podczas przygotowań do sesji poślubnej rustykalnej, boho czy jakiejkolwiek innej.

rustykalna sesja ślubna

Rustykalna sesja ślubna w sielankowym klimacie – istotne są szczegóły!

Jeżeli uważnie przyjrzycie się tej sesji poślubnej, zauważycie subtelne elementy, które nadają wszystkiemu niepowtarzalnej atmosfery. Niby tak niewiele, a jednak… 

  • Drewno. Kojące, naturalne, współgrające z mimiką, strojami, stylem. 
  • Huśtawka: wyraz swobody, “zabujania się”, istny smaczek na rustykalnej sesji ślubnej.
  • Światełka. Przecież dyskretne, a jednak tak istotne. Uroczy towarzysze, którzy w migocący sposób podkreślają uczucie zakochanych. Światło buduje klimat sesji.

Jako fotograf ślubny uwielbiam odkrywać tak tajemnicze i romantyczne miejscówki. Tym razem całość została wykonana w ramach warsztatów z pleneru w miejscu: Cicha 23 (pod Warszawą).

sesja ślubna w stylu rustykalnym

Sesja ślubna rustykalna = natura + naturalność

To tak naprawdę bardzo proste równanie. Łono natury oferuje nam naprawdę wiele. Żywa, dynamiczna zieleń i roślinność. Kolory przyrody: czasem bardziej soczyste, czasem przytłumione czy rdzawe. To, co drzemie w zakochanych: spontaniczne ruchy, wygłupy, wygibasy. Albo cicha, błoga czułość. Natura plus naturalność. Właśnie to połączenie jest przepisem na sukces rustykalnej sesji ślubnej. Czujecie się gotowi na taki przypływ swobody? Warto spróbować, bo efekty mogą być oszałamiające!

boho sesja poślubna w stylu rustykalnym

Macie ochotę na sesję ślubną rustykalną? A może interesuje Was zupełnie inny styl? Chętnie Wam doradzę i odnajdziemy coś idealnego dla Was. Zapraszam do kontaktu

3 komentarze do “Rustykalna sesja ślubna – sesja poślubna w sielankowym stylu”

Dodaj komentarz