Sesja noworodkowa Warszawa

Dziewięć miesięcy oczekiwania i wreszcie jest… Upragniony, ukochany, wytęskniony… maluszek. Ten magiczny czas bardzo szybko mija, jest jednak sposób, aby zatrzymać czas. Tym sposobem jest sesja noworodkowa w Warszawie.

Naturalne, magiczne i lifestylowe zdjęcia Twojego bobasa, które już zawsze będą wywoływały wzruszenie i nostalgię.

Kiedy zorganizować ze mną sesję noworodkową w Warszawie?

Jeśli interesuje Cię sesja noworodkowa, najlepiej zrobić ją w ciągu pierwszych dwóch – trzech tygodni życia malucha. Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze w pierwszym okresie życia noworodek większość czasu przesypia, a to ułatwi odpowiednie ułożenie dziecka i zrobienie zdjęć noworodkowych. Ciało noworodka jest bardzo plastyczne, dlatego bez obawy, że stanie mu się krzywda, będzie można go układać. Z drugiej strony nie krępuję noworodków i nie wciskam ich w dziwaczne kokony więc jeśli nie zdążysz ogarnąć się w pierwszych dniach jego życia to nic straconego.

naturalna sesja noworodkowa w Twoim własnym domu

Typowy fotograf noworodkowy z Warszawy często wykorzystuje w swojej sesji rozmaite rekwizyty: łóżeczko, kołyskę, tapczanik, konewkę i inne przytłaczające gadżety. U mnie jest inaczej – moja fotografia noworodkowa cechuje się naturalnością – bez zbędnych gadżetów i setek stylizacji.

Fotografia noworodkowa w Warszawie staje się coraz bardziej popularna i nic w tym dziwnego. Wspaniale jest mieć taką pamiątkę z sesji noworodkowej. Czas szybko mija. Dlatego najlepiej umówić się na określony termin jeszcze przed porodem.

sesja noworodka warszawa

Niepowtarzalna lifestylowa sesja noworodkowa w Warszawie

W teorii sesje noworodkowe można wykonać w szpitalu krótko po narodzinach (opcja przy reportażach z porodu), studio fotograficznym albo w domu. Studio fotograficzne, choć popularne to jednak uważam je za sztuczne środowisko na sesje niemowlęce. Osoby które wybierają moją fotografię noworodkową ze względu na lifestylowy styl, kochają naturalność, i decydują się na sesję noworodkową w domu.

Najważniejsze w sesji noworodkowej jest pokazanie tej wyjątkowej więzi

Jest to tzw. sesja noworodkowa lifestyle. Warszawa jest głównym miastem w województwie w którym pracuję i wykonuję zdjęcia noworodkowe. Wasze domowe zacisze gwarantuje więcej prywatności. Bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Czyż to właśnie podczas sesji domowej nie będziesz się czuła najbardziej komfortowo? Są to sesje noworodkowe bez ustawiania, inscenizowania i sztucznych gadżetów, w naturalnym otoczeniu noworodka, często w jego uroczym pokoiku solo, z mamą lub z podekscytowanym starszym rodzeństwem. Nie oczekuj w mojej fotografii noworodkowej układania, stylizacji jak w studiu. Zdecydowanie lepiej czuję się w Waszych domowych pieleszach tam gdzie dzieje się prawdziwe życie i pojawiają się naturalne emocje.

fotografia noworodkowa Warszawa

Sesja noworodkowa: Warszawa – jak się przygotować?

Sesja noworodkowa trwa 1-2 godziny. Wszystko zależy od tego, jak zachowuje się dziecko, czy trzeba je w międzyczasie nakarmić albo przewinąć. Trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Jeśli sesja dla noworodka ma się odbyć w domu, należy usunąć sprzęty, które mogłyby utrudnić robienie zdjęć albo których nie chcemy  w kadrze. Ubiór rodziców i rodzeństwa oraz kolory otoczenia powinny być takie, aby nie odwracały uwagi od głównego modela. Ubrania nie powinny być przesadnie odświętne, aby zdjęcia wyglądały naturalnie. Dla malucha przygotować takie ubrania, które łatwo zdjąć, aby go nie wybudzać.

emocjonalna sesja w stylu lifestyle

Porę dnia na sesję ustal wcześniej z fotografem. Najlepiej gdy będzie to w okresie gdy słońce jest nad horyzontem (by wykorzystać naturalne oświetlenie) a maluszek jest najbardziej spokojny. W moim przypadku sesja noworodkowa odbywa się wyłącznie przy świetle zastanym (naturalnym świetle słonecznym) bez świecenia sztucznymi oświetleniem tak by zachować naturalny wygląd fotografii.

sesja niemowlęca Warszawa

Emocjonalna sesja niemowlęca: Warszawa

Czasem okoliczności nie pozwalają na zrobienie sesji w pierwszych dwóch tygodniach życia dziecka. Czy to znaczy, że później nie można robić zdjęć? Oczywiście, że można, fotografia niemowlęca jest równie atrakcyjna jak noworodkowa. U mnie nie ma limitów czasowych bo nie krępuję i nie pozycjonuję dzieci oraz nie wsadzam ich do konewek ;-P Sesja zdjęciowa niemowlaka w Warszawie może być równie atrakcyjna co sesja dla noworodka z większą ilością energii i interakcji zarówno od rodziców, jak i Waszego bobasa. O uwolnienie emocji na sesji niemowlęcej postaramy się wspólnie – znam na to pewne zaklęcia 😉 W tym wypadku dobrym pomysłem jest sesja lifestyle. Polega ona na robieniu niepozowanych zdjęć w Waszym domu, bez użycia dodatkowych rekwizytów, przy waszych naturalnych codziennych czynnościach i interakcjach. Takie zdjęcia niemowląt są bardzo naturalne, pokazują prawdziwe życie i wręcz emanują uczuciami. Każda moja sesja noworodkowa lifestyle to swobodna atmosfera, spontaniczne i niewymuszone zdjęcia bez pozowania, układania czy owijania. Najważniejsze w zdjęciach noworodka są dla mnie: szczere uczucia i prawdziwe relacje pełne bliskości. To właśnie takie kadry będą Was poruszać przez lata.

fotografia niemowlęca Warszawa

Naturalna sesja noworodkowa Warszawa – cennik

Wiele osób zastanawia się, czy warto robić sesję noworodkową. Z pewnością warto. Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie w życiu każdej rodziny i zdjęcia już zawsze będą przypominały o tych wspaniałych chwilach. Koszt sesji noworodkowej  wynosi od 500 złotych. O szczegóły dotyczące ilości zdjęć i końcowej ceny zapytaj poprzez formularz kontaktowy.

sesja rodzinna z niemowlakiem Warszawa

Sesja noworodkowa Warszawa w stylu lifestyle – jak wybrać fotografa?

Ponieważ podczas sesji powierzacie fotografowi swój największy skarb, warto wybrać zaufaną osobę, która ma doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zdjęć. Ja z przyjemnością polecam swoje usługi w tej dziedzinie. Tworzę zdjęcia noworodkowe pełne szczerych uczuć, prawdziwych emocji, spontaniczne, lekkie, naturalne i autentyczne. Moje zdjęcia opowiadają prawdziwe historie, Wasze historie. Jeśli i wy cenicie taki naturalny styl to z radością wykonam Wam sesję dla noworodka w Warszawie lub każdym innym miejscu, do którego mnie zaprosicie. Moim celem jest zrobienie pięknej pamiątki, którą ze wzruszeniem będziecie oglądać przez lata.

czas na sesję bez zbędnych sztuczności

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym i rodzinnym robiącym zdjęcia dla fantastycznych ludzi już od dekady. Prywatnie jestem tatą zawadiackiego Tymonka więc wiem jak obchodzić się z małymi dziećmi.

Gotowi na naturalna sesję noworodkową w Waszym domu?

A może masz jeszcze czas na piękną sesję ciążową w Warszawie?