Naturalna sesja rodzinna w Warszawie

Naturalna fotografia rodzinna to momenty, które chcemy zatrzymać na zawsze. Gesty, emocje i to co jest między Wami – tym odznaczają się moje zdjęcia rodzinne. Nasza wspólna sesja w duchu naturalności stwarza przestrzeń na przeżywanie prawdziwych emocji i dzielenia się bliskością z innymi. 

Lifestylowa sesja rodzinna w Warszawie

Naturalne zdjęcia i kadry pełne emocji. Bez udawania i pozowania. Sesja rodzinna lifestyle to sposób na niewymuszone zdjęcia bez grama sztuczności. Skupimy się na Waszych relacjach. Podczas sesji rodzinnej skupimy się na uchwyceniu prawdziwych momentów Waszego życia i pokazaniu was takimi jakimi jesteście na prawdę. Podoba Ci się taki pomysł na sesje rodzinne w Warszawie?

sesja rodzinna w Warszawie lifestyle

Jakie zdjęcia możemy zrobić podczas naszej sesji rodzinnej w Warszawie?

Zdjęcia rodzinne możemy zrobić w Waszym domu, w plenerze lub w wynajętej lokacji typu loft czy apartament. Unikam raczej sztucznych warunków tradycyjnego studia fotograficznego. Na domowej sesji rodzinnej poczujecie się komfortowo i swobodnie. Podczas gdy sesja rodzinna w plenerze zapewni Wam bliskość natury, przestrzeń i piękne lokacje w tle.

Rodzinna sesja zdjęciowa – czego mam się spodziewać?

To będzie rodzinna sesja w stylu lifestyle. Niezależnie czy będzie to sesja ciążowa, sesja noworodkowa albo z większym dzieckiem to będą to fotografie wykonane na spontanie, podczas codziennych czynności lub w trakcie przyjemnego wspólnego spaceru po Warszawie lub okolicach. W efekcie powstaną naturalne zdjęcia, których nie powstydzisz się oprawić w ramkę i umieścić w reprezentatywnym miejscu waszego rodzinnego gniazdka.

sesja rodzinna w plenerze Warszawa

Jak u mnie wygląda sesja rodzinna w Warszawie?

Bez zbędnego pozowania, bez ciągłego patrzenia w obiektyw i sztucznych uśmiechów na zawołanie. Ujęcia powstają w międzyczasie wspólnego spędzania chwil: czy to na domowej kawie czy podczas letniego spaceru. Zdjęcia rodzinne przebiegają w luźnej atmosferze. Lekkie i pełne czułości kadry powstają w ruchu, w trakcie wspólnej zabawy. Nie chce tworzyć oderwanych od rzeczywistości zdjęć a opowiadać zdjęciami rodzinne historie. Nie obawiajcie się, nie będę wymagać od Was żadnego sztucznego pozowania. A jeśli myślisz, że patrzenie w obiektyw może być krępujące to mam dla Ciebie dobrą wiadomość: wcale nie będziecie tego robić. Za to do woli możecie patrzeć sobie w oczy i wchodzić w interakcje ze swoimi bliskimi. Zrobię wszystko żebyście zapomnieli o tym, że jesteście na sesji! Takie podejście zagwarantuje naturalny efekt końcowy a do tego fajnie spędzony czas podczas tworzenia Waszych fotografii rodzinnych.

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Zaplanuj komfortowy outfit dla Ciebie i całej rodzinki. W czymś w czym będziecie się dobrze czuli podczas zdjęć. Ważne by stroje wszystkich członków rodziny były w miarę spójne stylistycznie. Naturalne materiały ubrań, ziemiste lub pastelowe kolory sprawdzają się najczęściej. Jeśli będzie to domowa sesja rodzinna to warto zadbać o uprzątnięcie mieszkania ze zbędnych rzeczy. Jeśli jest to sesja z dzieckiem to zastanów się czym twoje dziecko lubi się bawić, czym je rozśmieszyć lub zainteresować – to pomoże w robieniu zdjęć rodzinnych i odwróceniu uwagi od aparatu. W dniu sesji rodzinnej przyjdźcie wyspani i z dobrym humorem – wszelkie emocje widać na zdjęciach!

domowa sesja rodzinna Warszawa

Gdzie najlepiej wykonać taką sesję dla rodzinki?

Dwie podstawowe opcje to:

  • we wnętrzach tj. sesja w domu lub w wynajętym apartamencie
  • w plenerze: las, park, łąka, plaża nad Wisłą, miejskie lokacje…

Warto by było to miejsce, które dobrze się Wam kojarzy. Profesjonalny fotograf rodzinny pomoże Wam w doborze odpowiedniej lokalizacji w Warszawie czy okolicach.

Ile trwa sesja rodzinna?

U mnie zazwyczaj rodzinna sesja fotograficzna trwa ~1-2 godziny.

Ile kosztuje fotografia rodzinna w Warszawie?

Cena sesji rodzinnej zależy od kilku czynników w tym: od wybranego pakietu foto, liczby oddanych ujęć, długości sesji zdjęciowej oraz odległości wybranej lokalizacji od Warszawy. Cennik fotografii rodzinnej rozpoczyna się od 500 zł. W celu indywidualnej wyceny skorzystaj z formularza kontaktowego.

naturalna fotografia rodzinna warszawa

Poszukujesz specjalisty od fotografii rodzinnej w Warszawie?

Jeśli pragniecie pięknej pamiątki dla całej rodziny to idealnie trafiliście! Od lat uprawiam fotografię rodzinną w Warszawie więc możecie liczyć na profesjonalne podejście oraz pomocną dłoń. Pozwólcie, że udokumentuję waszą codzienność, wspólnie spędzony czas razem i te wszystkie chwile do których będziecie wracać z radością w przyszłości. Stwórzmy razem piękną sesję rodzinną w Warszawie i okolicach!