Sesja ciążowa w Warszawie

Często mówi się, że ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety, nazywa się ją nawet stanem błogosławionym. Jest w tym niezwykłym czasie życia przyszłej mamy coś magicznego, jeśli wziąć pod uwagę, że pod sercem kobiety rośnie mały człowiek. Po latach wspomnisz ten czas z nostalgią, oglądając zdjęcia ciążowe. Współczesne młode i nowoczesne mamy są świadome swojego ciała i nie boją się zdjęcia z brzuszkiem. Warszawa jest nowoczesnym miastem, w którym popyt na tego rodzaju zdjęcia jest coraz większy. Zdecyduj się na piękną sesję ciążową i ty!

Sesja ciążowa – po co?

Choć sesje ciążowe są coraz popularniejsze, pojawia się pytanie, po co robić taką sesję, zwłaszcza że niektóre kobiety uważają, że wyglądają wtedy nieatrakcyjnie. Przede wszystkim należy obalić ten mit. Szczęśliwa kobieta w ciąży, z oczami promieniującymi szczęściem jest niezwykle atrakcyjna i pięknie wygląda, co mogą potwierdzić liczne sesje ciążowe wykonane przeze mnie. Zaufaj mi że poczujesz się pięknie i kobieco!
Po drugie po latach dobrze będzie wrócić do tego pięknego okresu, co z pewnością ułatwi piękna pamiątka w postaci fotografii ciążowych. Ponadto sesje ciążowe mogą dostarczyć wspaniałych przeżyć obojgu przyszłym rodzicom, są bardzo intymne i często sensualne. Sami zobaczcie przykładową sesję ciążową z partnerem lub intymną sesję ciążową.

sesja ciążowa w plenerze Warszawa

Pomyślcie także, że będą to pierwsze zdjęcia Waszego maluszka, choć ukrytego jeszcze w brzuchu mamy. Sesja zdjęciowa brzuszkowa może być także swego rodzaju wstępem do późniejszej sesji noworodkowej, w której w tych samych ujęciach zamiast brzuszka mamy pojawia się dzidziuś.

Sesja zdjęciowa w ciąży Warszawa – kiedy ją zrobić?

By określić kiedy zrobić sesję ciążową, należy wziąć pod uwagę kilka zmiennych czynników: sylwetka i krągłości mamy, jak szybko mama przybiera na wadze w ciąży, czy jest to pierwsza, czy kolejna ciąża, samopoczucie. Najczęściej przy pierwszej ciąży mama musi dłużej czekać, aż brzuszek będzie widoczny, choć to też nie jest regułą. Odpowiedź na to pytanie brzmi: sesje zdjęciowe ciążowe najlepiej robić, kiedy brzuszek przyszłej mamy jest dobrze widoczny nawet pod luźniejszym ubraniem, zwykle następuje to między 30 a 36 tygodniem ciąży czyli w 7-8 miesiącu. Za długo też nie należy czekać, ponieważ może się okazać, że nasz maluszek będzie chciał pojawić się na świecie wcześniej, a poza tym zbyt duży brzuszek może utrudnić swobodne poruszanie się i pozowanie a zmęczenie na sesji ciążowej dawać we znaki. Sesja zdjęciowa ciążowa jest dość wyczerpująca, a to może być zbyt wyczerpujące w przypadku końcówki ciąży. Zdjęcia ciążowe należy robić wtedy, kiedy przyszła mama dobrze się czuje. Wtedy z pewnością zdjęcia w ciąży będą piękne. Odpowiadając na pytanie “kiedy?”, trzeba również wziąć pod uwagę porę dnia. Istnieje tzw. złota godzina, kiedy zdjęcia wychodzą najlepiej ( doradzi to fotograf ciążowy), ale w przypadku kobiet w ciąży, trzeba wybrać tę porę dnia, kiedy przyszła mama czuje się najlepiej.

sesja ciążowa w apartamencie Warszawa

Sesja brzuszkowa Warszawa – gdzie ją zrobić i jak się przygotować?

Wybór miejsca na sesję brzuszkową zależy oczywiście od Was, ale odpowiednią lokalizację może doradzić fotograf. Studio fotograficzne to dość popularne miejsce, w którym odbywają się sesje brzuszkowe, Warszawa posiada jednak wiele atrakcyjniejszych miejsc odpowiednich na takie zdjęcia. Odradzam robienie sesji ciążowej w studio gdyż są to warunki bardzo sztuczne w których ciężko zachować naturalność. Sesje ciążowe w Warszawie mogą się więc odbyć w plenerze: nad Wisłą, na polu słoneczników, nad jeziorem, w parku, w lesie czy na mieście – Stolica daje dużo możliwości. Jak widzi Ci się sesja brzuszkowa w plenerze wiosną lub latem?

A jeśli zależy Wam na sesji ciążowej w eleganckich wnętrzach, możecie wynająć ekskluzywny apartament, loft, czy pokój hotelowy. Jeśli macie wcześniej urządzony pokój dla waszego maleństwa, to właśnie tam może odbyć się sesja w ciąży w Warszawie we własnym domu. Pomysł zrobienia sesji brzuszkowej w domu jest dobry zwłaszcza wtedy, kiedy chcecie, aby wasze zdjęcia były bardziej intymne, kiedy mama chce pokazać trochę więcej ciała lub wystąpić w pięknej, koronkowej bieliźnie. Bo gdzie człowiek najlepiej się czuje jak nie we własnych pieleszach?

Niektóre pary decydują się na bardzo śmiałe, sensualne sesje ciążowe, które pokazują piękno kobiecego ciała i uczucie łączące przyszłych rodziców.

sesja ciążowa we wnętrzach Warszawa

Jak się przygotować do sesji ciążowej?

Jeśli idzie o ubiór i makijaż, to aby sesja zdjęciowa ciążowa w Warszawie była udana, ubierzcie się tak, żeby się dobrze czuć. Strój dopasujcie także do miejsca, które wybierzecie na sesję ciążową. Zróbcie wszystko, aby wyglądać pięknie, ale naturalnie.

Przygotuj sobie stylizacje, omów je przed sesją z fotografem. To samo dotyczy ewentualnych gadżetów.

Jeśli masz konkretne pomysły na styl, charakter sesji czy pozy to przedstaw je wcześniej fotografowi. Na pewno potraktuję to jako inspiracje na zdjęcia ciążowe.

Pamiętaj wyspać się i zrelaksować przed sesją ciążową – dobry nastrój jest w cenie.

Ile kosztuje sesja ciążowa w Warszawie?

Wszystko zależy od tego, ile zrobimy ujęć, gdzie wykonujemy zdjęcia, jak długo trwa sesja ciążowa w Warszawie czy okolicach. Cena z reguły jest ustalana indywidualnie a oferta na sesję brzuszkową dostosowana do Waszych potrzeb. Koszt sesji zaczyna się od 500 zł brutto.

sesja w ciąży Warszawa

Lifestylowa fotografia ciążowa Warszawa

Jeśli tak jak ja lubisz naturalny styl zdjęć i podoba Ci się moje portfolio z sesji ciążowych to serdecznie zapraszam Cię na lifestylowe zdjęcia – niewymuszone, bez zbędnego nadęcia czy pozowania. Stwórzmy piękną pamiątkę w postaci sesji ciążowej w plenerze, w apartamencie lub w domu.

Fotograf ciążowy Warszawa

Aby zdjęcia ciążowe Was zadowalały, koniecznie należy wybrać odpowiedniego fotografa. Dobry styl i doświadczenie fotografa ciążowego z Warszawy to podstawa! Mogę doradzić Ci atrakcyjne plenery czy fajne apartamenty w których można wykonać sesje ciążowe w Warszawie. Gotowa na piękną sesję brzuszkową, która będzie piękną pamiątką na całe życie?! Napisz a stworze dla Ciebie coś wyjątkowego!

zdjęcia z brzuszkiem warszawa