Reportaż ślubny M&K w tym wesele w dworze Many

Niewielki czas przed ślubem miałem przyjemność poznać bliżej Martę i Krzyśka podczas ich sesji narzeczeńskiej. Dziś na blogu mam niebywałą przyjemność pokazać Wam fotoreportaż z dnia ślubu tej Pary Młodej w tym piękne wesele w dworze Many w okolicach Tarczyna.

 

Piękny ślub w kościele św. Anny w Piasecznie

Marta ma bardzo liczne rodzeństwo. Z tego względu już w trakcie przygotowań ślubnych, w domu rodzinnym w Piasecznie, panowało niezwykłe zamieszanie i ekscytacja związana z dniem ślubu. W zakładaniu sukni ślubnej pomagały chyba wszystkie siostry, świadkowa i Bóg wie jeszcze kto. Między nogami rodzinki krzątał się pies Alfi a rodzice Pary Młodej chodzili jak na szpilkach. Uwielbiam taki klimat, dlatego zawsze jestem obecny na reportażu już od momentu przygotowań panny młodej w domu rodzinnym. To świetna okazja by poznać najważniejszych członków rodziny oraz by oni zaznajomili się ze stylem pracy fotografa ślubnego. Dodatkowo zdjęcia z przygotowań ślubnych to świetny wstęp do historii tego wyjątkowego dnia.

Ślub odbył się w kościele św. Anny w Piasecznie. Brat panny młodej pełnił posługę podczas mszy, siostra wykonała modlitwę wiernych i zaśpiewała psalm, a przyjaciele Pary Młodej byli w scholi. Miło było patrzeć jak wiele osób z rodziny i znajomych było zaangażowanych w tą jakże ważną uroczystość.

 

Przyjęcie weselne w dworze Many

Przyjęcie weselne odbyło się w dworze Many w okolicach Tarczyna. Dwór Many to piękne miejsce na wesele. Znajduje się on w urokliwym otoczeniu lasu i jezior. Nie oparliśmy się więc pokusie zrobienia 10-minutowej sesji zdjęciowej o zachodzie słońca. I kto powiedział, że nie można zrobić fajnego pleneru ślubnego w kilka minut. Sesja plenerowa w dniu ślubu to dla mnie obowiązkowy punkt. Wystarczy 5-15 minut, w tak zwanym międzyczasie, by mieć piękne pamiątkowe zdjęcia ślubne do oprawienia w ramkę. Młodzi elegancko rozpoczęli wesele w dworze Many wspólnym polonezem. Impreza była pełna atrakcji, w dużej części zorganizowanych przez znajomych i rodzinę Pary Młodej: oprawa muzyczna, tańce, zabawy, gry dla najmłodszych, harcerskie występy, grill, oryginalny tort weselny i fajerwerki. W dwóch słowach: działo się!

Gdy zastanawiasz się jeszcze: wesele dwór Many ? Jeśli zapytasz o moją opinię odpowiem: tak jak najbardziej! To jedno z tych fotogenicznych i urokliwych miejsc na przyjęcie weselne w pięknym otoczeniu natury.

Co ja się będę dalej rozgadywał?! Zobaczcie historię dnia ślubu Marty i Krzyśka moimi oczami. Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego.

ślub parafia pw. Św. Anny w Piasecznie
wesele dwór Many miejscowość Many Tarczyn
fotograf ślubny Kozińskifoto fotografia ślubna