Dwór Many – wesele w eleganckim dworku nieopodal Tarczyna

Oranżeria, sala Balowa, architektura w dworskim stylu i oprawa z iście dworskich lat. Tak można by zacząć krótki opis tego, czym wyróżnia się Dwór Many. Miejsce niezwykłe, zarówno pod względem unikalnego położenia, zdobień, wyposażenia, jak i oferty, która czeka na Młode Pary i gości weselnych. Zabytkowy dworek Many dopełniony stylowymi wnętrzami wyróżniającymi się luksusową oprawą, to idealne miejsce dla Par Młodych poszukujących miejsca na ślub i wesele w stylu klasycznym, królewskim czy glamour.

Elegancki dworek na wesele w niedalekich okolicach Warszawy. Parkowy teren, przejazd karetą lub limuzyną, możliwość wyznaczenia miejsca na ślub w plenerze przy urokliwym stawie, w którego tafli odbijają się drzewa i apartament dla nowożeńców – to wszystko buduje oprawę iście dworskiego ślubu i wesela na Dworze Many.

asia rafal reportaz slubny 2

Dworek Many wyjątkowe miejsce zlokalizowane na Mazowszu

Dwór Many położony jest wsi Many, przy Tarczynie, dokładnie 30km od Warszawy. Bliskie sąsiedztwo stolicy, umożliwia organizowanie w dworku zarówno dużych, jak i mniejszych przyjęć weselnych. Każdy może dotrzeć do Dworku bezpośrednio z Warszawy i skorzystać z noclegów, jakie oferuje Many Dworek. Poza położeniem, Dworek Many może poszczycić się dużymi terenami w okolicach tarczyńskich sadów. Dzięki temu, Młoda Para może zrealizować marzenia o ślubie i weselu w iście dworskiej oprawie. Przedślubny spacer wokół jeziorka, czy wzdłuż sadów, weselna zabawa do białego rana przy muzyce DJ’a lub zespołu grającego na żywo, to wszystko w jednym miejscu – na Dworku Many.

Dwór Many – wesele – dlaczego warto je tu zorganizować?

Dwór Many to duża posiadłość, która posiada wiele wnętrz krajobrazowych wartych uwagi, aby właśnie w tym obrębie zrealizować swój wymarzony ślub i wesele. Wjeżdżając na teren Dworku Many, oczom ukazuje się zabytkowa architektura, która umiejscowiona wśród dużych terenów zieleni, kryje możliwości aranżacji ślubu w plenerze w otoczeniu jeziora, drzew, czy na rozległej zielonej murawie. Przy oranżerii każdy znajdzie miejsce na wypoczynek. Śniadanie na tarasie, sesje plenerowe na tarasach przy budynku, w zabytkowych wnętrzach i korytarzach Dworku, wesele na przeszklonej z obu stron sali oranżerii, szwedzki bufet dostosowany specjalnie pod kubki smakowe zaproszonych gości, stoły weselne udekorowane świeżymi kwiatami – to wszystko wpływa na unikalną ofertę Dworku, która w spójny i przemyślany sposób dopełnia każdy szczegół weselnej i ślubnej organizacji.

weronika angel reportaz slubny 148
marta i krzysiek 268

Sala weselna Dworek Many – idealne miejsce dla Pary Młodej

Dworek Many oferuje dwa rodzaje sal weselnych. Jedną jest sala weselna w oranżerii otwartej na park dworski, w której można zrealizować wesele spójne z naturą, w stylu romantycznym. Sala Oranżeria dostosowana jest dla 150 osób. Drugą jest sala Balowa w stylu glamour, mieszcząca do 130 osób. W niej, w pełni można przygotować kameralny ślub z wykwintną oprawą.

A kiedy dopisuje pogoda, tańce weselne mogą się przenieść na teren parku, gdzie wspólny polonez z gośćmi weselnymi lub zamówiony kurs tańca dla wszystkich, rozkręci całą imprezę i zintegruje ze sobą nie znające się jeszcze rodziny. Obok Oranżerii znajduje się plenerowy parkiet idealny na wesele w formie grilla lub pikniku.

weronika angel reportaz slubny 192

Jedno z ładniejszych miejsc na Mazowszu – Dwór Many – oferta ślubna i atrakcje

Dwór Many uznawany jest za jeden z najładniejszych miejsc na wesele na Mazowszu. Nic dziwnego, ponieważ walory krajobrazowe i bogata oferta weselna daje poczucie kompleksowego wykorzystania każdej przestrzeni miejsca i jego możliwości. Poza podstawową ofertą związaną z organizacją, wyposażeniem, przeznaczeniem miejsca pod uroczystość, Dwór Many zapewnia także inne dodatkowe atrakcje. Należą do nich noclegi, przejażdżka bryczką, gry integracyjne i oczepiny weselne, poprawiny połączone z nordic walking, przejażdżką quadem, monster trackiem, off road lub możliwość zamówienia lotu w tunelu aerodynamicznym dla wszystkich. Na miejscu, do wesela wkomponować można także atrakcje nocy lub wcześniej wygospodarować wieczór panieński i kawalerski, z nutą pokazów barmańskich, grą w bilard, ruletkę czy Blackjacka. Ponadto, goście mogą spróbować lokalnych przysmaków i zwiedzić popularną piwniczkę, która ukrywa regionalne domowe nalewki możliwe do serwowania podczas wesela.

Dwór Many – wesele – opinie

Jeśli interesuje cię moja opinia o Dworze Many jako miejsca na wesele to spokojnie mogę polecić te lokacje dla każdego kto chce mieć eleganckie wesele. Dwór Many znajduje się na mojej liści rekomendowanych sal weselnych na Mazowszu. Dworek Many ma niezwykle urokliwe otoczenie, którego próżno szukać gdzie indziej – jeziorko, lasek i sady owocowe. Zawsze wykorzystuje te miejsca na sesję plenerową w dniu ślubu.

Fotograf na wesele w Dworze Many

Lubię wracać do Dworu Many, fotografując kolejne wesele, może tym razem będzie to Twoje przyjęcie weselne? Jako fotograf ślubny z Warszawy serdecznie polecam się na Twoje wesele w dworku w Manach.

Zobacz moje fotograficzne realizacje z Dworu Many:

Informacje dotyczące wesela w Dworze Many: https://www.dwormany.pl/dla-rodziny/wesela