Są dni, które na zawsze pozostają w naszej pamięci. Są chwile, które pragniemy zatrzymać w czasie i zachować na zawsze. Takie mają być zdjęcia ślubne – ponadczasowe i zapadać w pamieć. Fotografia ślubna jest sposobem na zapamiętanie nawet najdrobniejszych szczegółów i gestów, które współtworzą magię tego wyjątkowego dnia. Obecność fotografa w trakcie przygotowań do ślubu, podczas samej ceremonii, zabawy weselnej czy pleneru ślubnego pozwoli uwiecznić to niezwykłe wydarzenie. Doskonałym sposobem na stworzenie fantastycznej historii o miłości jest też sesja narzeczeńska.

Co jednak sprawia, że moja propozycja pozostaje wyjątkowa? Chęć bycia z Wami w tym ważnym dniu od samego początku. Sekretem prawdziwej magii jaką skrywa w sobie profesjonalna fotografia ślubna to nie tylko dokumentowanie stałych zdarzeń ceremonii ślubnej czy wesela, ale również tworzenie kadrów, które pozwalają zapamiętać towarzyszące Wam emocje, gesty, uczucia. Zadaniem, które bierze na siebie fotograf ślubny jest połączenie artystycznych ujęć z umiejętnym i pełnym subtelności wydobycie drobnych gestów i wzruszeń, które współtworzą ten wyjątkowy dzień. To jest właśnie dla mnie esencja reportażu ślubnego.

ZAMÓW REPORTAŻ LUB SESJE ŚLUBNĄ

Dobrze zorganizowana sesja poślubna (czyli plener ślubny) jest nie tylko fantastyczną pamiątką, ale również pełną treści i emocji historią o miłości. Plenerowa sesja ślubna wykonana z ogromną wrażliwością na piękno, oddająca nie tylko magię chwili, ale również Wasz temperament i to co Was naprawdę łączy. Dla mnie w zdjęciach ślubnych liczycie się Wy i Wasze emocje. Jestem przekonany, że takie kadry z dużą dawką zmysłowości i naturalności na wiele lat pozostaną niezwykłą pamiątką. Preferuję nienachalny i swobodny styl, który umożliwia uchwycenie w kadrze prawdziwych emocji, czułych gestów, niezapomnianych spojrzeń i prawdziwej miłości. Takie są moje zdjęcia ślubne zarówno z dnia ceremonii jak i z pleneru ślubnego.

powrót do portfolio