Hotel Borowina: wesele Julii i Kacpra

Czasem fotografuję ludzi i miejsca, dzięki którym słowo „wesele” nabiera dosłownego wydźwięku: wesoło, pięknie i energicznie! Tak było w przypadku tej pary. Julia i Kacper postanowili, że miejscem ich zabawy będzie Hotel Borowina. Oferta weselna tej lokalizacji jest naprawdę godna uwagi, ale o tym parę słów za chwilę…

Najpierw savoir vivre: poznajcie Młodą Parę! Znałem Julkę i Kacpra już wcześniej, m.in. dlatego, że fotografowałem ich na dzikiej plaży nad Wisłą podczas sesji narzeczeńskiej, zatem czuliśmy się w swoim gronie swobodnie i tzw. chemii nie brakowało.

Przedstawili mi się tak: „Jesteśmy parą od około 5 lat, poznaliśmy się na studiach. Pasje mamy raczej różne – Kacper maluje figurki, a Julia jeździ konno. Wspólnie spędzamy czas, grając w planszówki, spacerując, biegając, głaskając kota i oglądając filmy.” Brzmi przyjemnie, prawda?

hotel borowina wesele

Hotel Borowina: Konstancin Jeziorna – tuż przed ślubem…

 Para młoda przygotowywała się w Hotelu Borowina. Wesele również odbyło się w tym miejscu, ale jeszcze zanim rozpoczęła się impreza, to właśnie w tej urokliwej lokalizacji około 20 kilometrów od Warszawy, szykowali się do powiedzenia „tak”. Ślub przed nimi, delikatny stresik, ostatnie ruchy przed ceremonią. Hotel Borowina opinie zbiera naprawdę dobre i nie bez powodu. W tym miejscu miałem przyjemność zrobić klimatyczne ujęcia z przygotowań. Które najbardziej wpadło Wam w oko?

Kiedy w końcu Młodzi byli gotowi, ruszyliśmy do Kościoła Wniebowzięcia NMP w Konstancinie. Co ważne, ksiądz był przyjacielem rodziny, dlatego uroczystość miała czuły wydźwięk. Z kościoła i spod niego (podczas życzeń) nie zabrakło urzekających kadrów, z których bije wzruszenie przez wielkie Wu! Wiecie, co jest jeszcze na „w”? Wesele! Nieopodal czekał na nas Hotel Borowina. Konstancin Jeziorna w ten wrześniowy dzień gościł naprawdę fenomenalnych ludzi!

Hotel Borowina: wesele. Opinie? Naprawdę dobre!

No i dotarliśmy! Obejrzyjcie zdjęcia z wesela w Borowinie, wczujcie się w radosny nastrój świętowania. A ja skorzystam z okazji, by opowiedzieć Wam co nieco o tym miejscu, jakim jest Hotel Borowina. Oferta weselna robi wrażenie. Uporządkuję Wam to w intuicyjnych podpunktach:

  • Lokalizacja blisko Warszawy: coś idealnego dla mieszkańców stolicy
  • Własna baza noclegowa i parking
  • Smakowite menu odpowiadające i wymagającym gościom, i miłośnikom tradycyjnego jedzenia
  • 2 sale weselne w stylu greenery, podatne na modyfikacje aranżacji (styl rustykalny, boho, glamour: czego sobie życzycie!)
  • Osobiście znam właściciela Hotelu Borowina. Opinie nie są przesadzone, to naprawdę miły i zaangażowany profesjonalista!

A co u Julii i Kacpra? Hotel Borowina: wesele świetnej pary!

Miałem frajdę, fotografując tych pozytywnych ludzi. Nie zabrakło również poruszających momentów, m. in. przemówienia tatów! Z klasyków, które zawsze rozruszają imprezę, był kącik z instaxem i księgą gości. Hotel Borowina (Konstancin Jeziorna) ma klimatyczny ogród, w którym można zorganizować ślub w plenerze. To tam wymykaliśmy się już po zmierzchu na krótką sesję ślubną.

Interesuje Was wesele w Hotelu Borowina? Cena, oferta i dostosowanie do Waszych preferencji czekają u źródła. Skontaktujcie się bezpośrednio z właścicielem.

Ja mogę z ręką na sercu polecić to miejsce. A jeśli już zdecydowaliście się na wesele w Borowinie to nie pozostaje mi nic innego jak polecić swoje usługi do uwiecznia Waszego niezwykłego wydarzenia. Zapraszam do kontaktu!

W tej realizacji uczestniczyli:

Zdjęcia – Kozinski-foto – fotograf ślubny Warszawa
Sala weselnaHotel Borowina
Ślub w Kościele Wniebowzięcia NMP w Konstancinie
Suknia ślubna – Marta Trojanowska (suknie boho)
Oprawa muzyczna – DJ Sebek
Florystyka – Kwiatki Kaśki
Wizażystka – MaKra MakeUp Magdalena J.

Spodobało się Wam wesele w Hotelu Borowina? Zobaczcie równie piękne wesele w Dworze Afrodyta.

Dodaj komentarz