Intymna sesja ciążowa

P & S – małżeństwo, które przy okazji drugiej ciąży postanowiło uwiecznić ten niezwykły okres w ich życiu i zrobić bardzo sensualną i intymną sesję ciążową w wynajętym apartamencie.

Sensualna sesja ciążowa

Fotografia ciążowa to specjalna kategoria, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Często kontaktują się ze mną przyszli rodzice, którzy chcą umówić się na zdjęcia w ciąży. Trudno się dziwić. Ten wyjątkowy okres oczekiwania jest nieporównywalny z żadnym innym doświadczeniem. Moja teoria jest następująca: Sesja brzuszkowa może przyjąć przeróżne formy, jednak najważniejszym warunkiem jest poczucie komfortu. Mówiąc prostymi słowy – para musi czuć się przed obiektywem po prostu dobrze i naturalnie. To jeden z najbardziej ludzkich stanów i przedstawienie go w autentycznej formie daje możliwość stworzenia wyjątkowej pamiątki. Przecież fotograf dostarcza nie tylko zdjęcia ale również to emocjonalne doznanie jakie towarzyszyć będzie ludziom przy wracaniu do tych pamiętnych kadrów. Pomysłów na sesję z brzuszkiem ani mi, ani moim klientom nie brakuje. Jest tyle możliwości! – plener, zacisze domowe, studio czy inna wynajęta przestrzeń. Tym razem postawiliśmy na intymną sesję ciążową w apartamencie. Efekty możecie znaleźć poniżej.

Śmiała decyzja na intymne zdjęcia ciążowe

Paulina i Szymon to małżeństwo, które już drugi raz spodziewa się potomstwa. Nie pierwszy raz oczekują nowego domownika, ale pamiętajmy jedno. Każda ciąża jest wyjątkowa. To niepowtarzalny okres w życiu przyszłej matki ale i ojca. Sam coś o tym wiem z prywatnego doświadczenia.

Para, podczas sesji, postawiła na niesamowity sensualizm. Mówiąc inaczej – to nie są po prostu klasyczne zdjęcia ciążowe. To ukazująca zakochaną, pełną namiętności parę sesja. W ciąży Paulina nie zatraca swojej kobiecości – ma w sobie ocean sensualności. Szymon – zakochany mąż i dumny ojciec – doskonale uzupełnia ten obraz, a przed obiektywem maluje mi się prawdziwa sztuka miłości. Jak dla mnie to kipi tu aż od emocji!

Sensualna sztuka w fotografii ciążowej

W takim przypadku plener nie jest koniecznością. Sesja ciążowa w Warszawie: w domu czy apartamencie doskonale odzwierciedla intymną relację między małżeństwem. Mnóstwo fantazji, dużo uczucia i zmysłowość bijąca z każdego ujęcia. Nie potrzebne są żadne gadżety. Znane otoczenie i miłość, która jest naturalnym elementem domowego wnętrza. A oni mają to coś. To wręcz imponujące.

Myślę, że na uwagę zasługują nie tylko czułe ujęcia sypialniane, ale i śmiałe akty pod prysznicem. Zdjęcia w ciąży nie muszą być nudne. To nie jest po prostu tradycyjna “sesja z brzuszkiem”. To odważna fotografia, pełna spontaniczności i emocji sesja fotograficzna. W ciąży, w pełni miłości i w niesamowitej atmosferze.

To była przemiła współpraca i niezapomniane przeżycie również dla mnie, a mam nadzieję, że dla nich będzie to niesamowitą pamiątką. Zapraszam do oglądania efektów i kontaktu w sprawie Waszej sesji zdjęciowej w ciąży.

Spodobała się Wam ta intymna sesja ciążowa? Zobaczcie te równie piękną sesję ciążową z partnerem.

Dodaj komentarz