Plener ślubny na Islandii

Zagraniczny plener ślubny

Czy warto pojechać na plener ślubny na Islandii? Posłuchajcie… Islandia to niezwykła kraina – dzika, a jej krajobrazy są jak nie z tego świata. Ocean spotyka się tam z górami. Pagórkowate, posępne wzgórza przechodzą w słoneczne równiny, po których swobodnie biegają islandzkie kuce. Podobnież na Islandii jest więcej owiec i kuców niż stałych mieszkańców. Nieprzebrana dzikość natury, do tego lodowce, gejzery, wodospady, wulkaniczne plaże – wszystko to o rzut kamieniem w którąkolwiek stronę nie pojedziemy.

Niezwykłe miejsca na sesję ślubną za granicą i jeszcze bardziej niesamowici ludzie. Fotowyprawę na Islandię zorganizowali The Snap Shots czyli Marcin i Nat Kontraktewicz i wraz z innymi fotografami ślubnymi mieliśmy okazję uwieczniać na fotografiach Martę i Janka – nieprzeciętną parę pełną żaru wzajemnych uczuć. Mam nadzieje, że na tych zdjęciach poczujecie te emocje.

Na Islandii pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz słońce, raz deszcz. Chłodny wiatr i szum rozbijanych o brzeg fal świetnie pasuje do surowego klimatu i krajobrazu Islandii. Czarne wulkaniczne plaże i dyszące gejzery tworzą niezwykłą wręcz kosmiczną aurę. Zdjęcia ślubne i nie tylko zrobiliśmy m.in. w obszarze Arnarstapi. To niezwykłe miejsce na zachodzie Islandii. Wiatr od oceanu daje się we znaki, ale widoki z klifu są niezapomniane. Oczywiście nie obyło się bez ruszenia w podróż po Golden Circle, jednej z najpopularniejszych tras w południowej części Islandii obejmującej m.in. nadzwyczajne wodospady Gullfoss czy spektakularny gejzer Strokkur. W okolicach jeziora Kleifarvatn rozpościerają się plaże pokryte czarnym wulkanicznym piaskiem. Patrząc na zdjęcia z tej zagranicznej sesji można poczuć rześki chłód islandzkiego poranka i fenomenalne światło wschodu słońca. Gdy dodaliśmy do tych pięknych krajobrazów niezwykłą parę młodą i piękną suknię od Karolina Twardowska Atelier to ułożyła się z tego niecodzienna fotoopowieść. Surowy klimat i gorące uczucia, a w tej surowości coś zupełnie magicznego.

Jeżeli zakochaliście się w tym niezwykłym kraju tak jak ja i chcielibyście by Wasza ślubna sesja plenerowa odbyła się na Islandii to napiszcie do mnie. Z wielką chęcią wybiorę się w te kosmiczne rejony jeszcze raz i wykonam dla Was plener ślubny na Islandii.

Sesja ślubna za granicą

W dzisiejszych czasach egzotyczna sesja ślubna za granicą nie jest trudna do zorganizowania. Wystarczy odrobina chęci i cały świat stoi otworem. Zastanawiacie się gdzie można wykonać sesję ślubną za granicą?! Możliwości jest bez liku. Piękne europejskie miasta: Paryż, Rzym, Wenecja, Praga kuszą przepiękną architekturą idealną na sesje ślubną w miejskim stylu. Dzikość natury, spektakularne widoki i romantyczne plenery Toskanii, Prowansji , Norwegii czy Islandii to idealne rozwiązanie dla tych którzy kochają sesje plenerowe w naturze. Nie ważne gdzie odbędzie się Wasza ślubna sesja fotograficzna – na gorącym Santorini czy mroźnych Lofotach – ważne by była prawdziwie Wasza. W tym celu zagraniczny plener ślubny można zorganizować w połączeniu z waszą podróżą poślubną. To praktyczne rozwiązanie, które daje Wam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – turystyka plus pamiątka w postaci oryginalnej zagranicznej sesji poślubnej. Sesja zagraniczna to nie tylko oryginalna pamiątka ale również niezapomniane wrażenia i niezwykła przygoda. Świetny i bardzo praktyczny poradnik na temat tego jak zorganizować zagraniczną sesję ślubną napisała Ola Nowak z CzteryKadry: poradnik – jak zorganizować sesję zagraniczną. Jak widać nie ma wymówek – sesja za granicą – kto jedzie ze mną w tę niezwykłą fotopodróż?

22 komentarze do wpisu „Plener ślubny na Islandii”

  1. Cudowna Para zakochanych, niezwykłe miejsce i okoliczności. Mistrzowsko uchwycone kadry, emocje i oczywiście uczucie! Gratuluję Ci Kamilu takich zdjęć, a Parze takiego fotografa jak ty 🙂
    Pozdrawiam

    Odpowiedz
  2. W rolach głównych: Para. W pozostałych rolach mgły, chmury, skały, woda i lód. Fajny kontrast między ludźmi i odhumanizowaną scenerią która ich otacza. Sesja petarda.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kamil Koziński