Naturalna sesja ciążowa w domu

A gdyby tak, zostać w domu i w przytulnym wnętrzu, stworzyć niebywałą pamiątkę? Naturalna sesja ciążowa w domu to odpowiedź na Twoje marzenia o pięknych zdjęciach z brzuszkiem. Nastrojowa sesja ciążowa w przytulnym domu pozwoli, że poczujesz się komfortowo a fotografie wyjdą bardzo autentycznie w lifestylowym, niewymuszonym stylu.

Domowa sesja ciążowa w stylu lifestyle

Sesja ciążowa w swoim domu – czy warto ją zrobić? Oczywiście – jeśli cenisz swobodną atmosferę i naturalne rezultaty. Sam dom i znajdujące się w nim pamiątki są bardzo atrakcyjnym tłem. Dodadzą zdjęciom dodatkową wartość, wniosą emocjonalny pierwiastek związany z Waszym przytulnym gniazdkiem. Sesja brzuszkowa w domu może odbyć się na luzie, bez spiny, po twojemu – tak jak lubisz!

sesja ciążowa z partnerem

Piękne zdjęcia ciążowe wykonane w Twoim domu

Jeszcze zastanawiasz się czy sesja z brzuszkiem w domu to dobry pomysł? Zdjęcia ciążowe w domu zapewniają prywatną i intymną atmosferę. Dla przykładu gdy marzy Ci się pościelówa albo intymna sesja ciążowa w domu. Możesz wtedy wykorzystać elegancką bieliznę i wyeksponować brzuszek – taka sesja ciążowa w plenerze wyglądałoby tu chyba co najmniej dziwnie, nieprawdaż? Albo półnaga kobieta w ciąży wśród wysokich zbóż? To chyba nie pasuje do siebie. Za to są to pomysły które spokojnie zrealizujesz wykonując sesję zdjęciową ciążową w domu.

sesja ciazowa w warszawskim apartamencie 1

Sesja ciążowa w domu pomysły czyli jak zrobić sesję ciążową w domu?

Domowa sesja zdjęciowa – jak ją zrobić? Warto zaufać doświadczeniu fotografa. Jeśli masz konkretny pomysł na sesję ciążową w domu to z chęcią go zrealizuję. Jeśli jednak szukasz inspiracji to pozwól by profesjonalny fotograf zaproponował Tobie dostępne opcje. Ja dość spontanicznie oceniam na miejscu możliwości, które daje nam mieszkanie w tym gdzie jest przestrzeń na zdjęcia, z której strony najlepiej pada światło, gdzie fotografie wypadną najkorzystniej. Jednakże najczęściej sprawdzają się następujące miejsca i sytuacje:

sesja ciążowa w domu inspiracje:

  • zdjęcia siedzące na łóżku, sofie lub fotelu
  • zdjęcia na tle jednolitej ściany
  • kadry wykonane w przyszłym pokoju maluszka
  • fotografie ciążowe przy oknie
  • zdjęcia z brzuszkiem wykonane na tarasie lub balkonie
  • zdjęcia ciążowe przy codziennych czynnościach np. w kuchni, przy kawie
  • fotografie pościelowe zrobione w sypialni
  • sesja ciążowa w wannie

Poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytanie dotyczące sesji ciążowych w domu

Jak podejść do sesji w domu?

Na luzie. Bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej! To wasze prywatne gniazdko będzie idealnym tłem waszej autentycznej pamiątki. Domowe warunki dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz pozwalają bez skrępowania otworzyć się przed obiektywem. We własnych 4-ścianach najłatwiej o intymność, czułość i prywatność. Zapraszam na intymne sesje domowe.

Głowicie się, jak to zrobić, podczas gdy nie lubicie pozować?

To świetnie! Wyznaje naturalne podejście do fotografii. Z tego względu nie pozuję moich klientek. Daję wskazówki, pomagam, czasem kreuję ale nie pozowanie i nie patrzenie w obiektyw to podstawowe zasady. Przebywanie we własnych domowych pieleszach znacznie pomaga poczuć się swobodnie (w odróżnieniu od sztywnych i sztucznych warunków studia fotograficznego).

domowa sesja ciążowa z pomysłem

Sesja ciążowa w domu – czy moje mieszkanie się nadaje?

W większości przypadków odpowiedź brzmi: Tak! Oczywiście często kadr trzeba uprzednio oczyścić ze zbędnych przedmiotów ale w prawie każdym domu da się wyizolować przestrzeń w której mogą wyjść atrakcyjne fotki. Gdyby jednak warunki były mocno niesprzyjające zawsze istnieje możliwość wynajęcia przestrzeni tj. apartamentu lub loftu na tego typu sesję.

Sesja ciążowa w domu – o czym pamiętać?

Głównie o uprzątnięciu mieszkania z nadmiernej ilości przedmiotów codziennego użytku. Zwróć uwagę w jakich godzinach słońce operuje w mieszkaniu – kierunek i jakość światła oraz jego dostępność jest ważnym czynnikiem w naturalnej fotografii wykonywanej przy świetle zastanym. Warto też przygotować sobie wcześniej kreacje – najlepiej ze 2 różne propozycje.  Jeśli masz pomalowane paznokcie (tak samo dłonie i stopy), to na taki kolor, aby nie odwracały uwagi od brzuszka. Wyśpij się i weź ze sobą dobry nastrój na sesję 🙂

W co się ubrać na sesję ciążową w domu?

W dużej mierze zależy od charakteru sesji. Jeśli będzie to intymna sesja ciążowa lub pościelowa to w sumie do ubrania pozostaje nie za wiele (koronkowa bielizna, białą lub pastelowa koszula, a czasem i nic). Jeśli ma to być sesja ciążowa z partnerem to warto ubrania dostosować wzajemnie – wygodne i pasujące do siebie stylizacje. Coś w czym czujecie się komfortowo, ale bez krzykliwych wzorów, napisów. Ziemiste lub pastelowe kolory są dość uniwersalne i często się sprawdzą. Naturalne materiały w tym zwiewny jedwab albo ciepły wełniany sweter to najczęściej strzał w dziesiątkę!

sesja ciazowa w warszawskim apartamencie 2 1

Sesje brzuszkowe w domu w Warszawie i okolicach

Domowe sesje ciążowe przeprowadzam głównie na terenie Warszawy gdzie mieszkam i pracuję na co dzień. Jeśli tak jak ja cenisz naturalny i lifestylowy styl to serdecznie polecam się jako fotograf ciążowy. Zapraszam na domową sesję ciążową w Warszawie. Z pewnością stworzymy razem coś niezwykłego!

sesja brzuszkowa w domu z partnerem