Sesja narzeczeńska Warszawa

Myślisz nad sesją zdjęciową dla narzeczonych w Warszawie, ale przeglądasz zdjęcia znajomych i czujesz, że nie do końca o to ci chodzi? Przejadły ci się typowe warszawskie miejscówki, jak Łazienki Królewskie, pałac i ogród w Wilanowie czy Stare Miasto? Szukasz świeżego pomysłu, inspiracji na miejsce, gdzie może odbyć się wasza sesja narzeczeńska w Warszawie, ale wciąż nie trafiłaś/eś na „to coś”? Potrzebujesz czegoś oryginalnego i zastanawiasz się, gdzie powinna zostać przeprowadzona niesztampowa sesja narzeczeńska? Warszawa ma w tej kwestii do zaoferowania coś naprawdę niezwykłego!

Sesja narzeczeńska Warszawa, gdzie? – może osiedle Przyjaźń czyli klimatyczne osiedle domków

Zaproponuję ci miejsce na sesję narzeczeńską w Warszawie bez wątpienia nieprzeciętne, jakim jest Osiedle Przyjaźń na warszawskim Bemowie. To prawdziwie sielska enklawa wśród wielkomiejskiego zgiełku, która sprawia wrażenie, jakby czas zatrzymał się w niej dekady temu. Zacisze, pełne drewnianych zabudowań, znakomicie sprawdzi się w roli oprawy jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, jakim jest sesja narzeczeńska. Warszawa, jakiej nie znacie, to zakątek pełen uroczych domków, otoczonych kwiecistymi ogródkami, gdzie altany zwykle pilnuje wygrzewający się w cieple letniego słońca kot. To ciche alejki, prowadzące przez tętniące zielenią zakamarki. To taki trochę „Tajemniczy ogród”, idealny na beztroski spacer… czyż to nie idealny opis miejsca na klimatyczną sesję dla narzeczonych w Warszawie?!

Na taką właśnie fotoprzechadzkę zabrałem Asię i Damiana – przemiłą parę narzeczonych, która we wrześniu 2017 roku powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Teraz zapraszam też Ciebie. Poświęć proszę kilka minut, by przekonać się, że Osiedle Przyjaźń to jedno z najlepszych miejsc na sesję narzeczeńską w Warszawie.

Sesja narzeczeńska Warszawa i nie tylko

Na marginesie muszę dodać, że wprost uwielbiam robić sesje narzeczeńskie w Warszawie i okolicach – mają w sobie coś urzekającego! Poza tym są dla mnie świetną okazją, by lepiej poznać przyszłą parę młodą, co często ma bardzo duży wpływ na kształt późniejszej współpracy przy reportażu i sesji ślubnej. Luźne rozmowy między kolejnymi ujęciami sesji narzeczeńskiej w Warszawie pozwalają mi dowiedzieć się o nich dużo więcej niż w czasie typowego spotkania, na którym ustalamy warunki współpracy. Mogę usłyszeć, czym się zajmują, jak się poznali, jaka jest ich wspólna historia i pasje. Zauważyć ich drobne gesty wobec siebie i poczuć panującą między nimi atmosferę. Te wszystkie smaczki staram się wyłapać też później – już przy okazji reportażu ślubnego – by wspólne zdjęcia stanowiły unikatową, osobistą i naprawdę wyjątkową pamiątkę.

Co więcej, wcześniejsze zapoznanie się ze sposobem pracy swojego fotografa znacznie ułatwia współpracę w dniu ślubu. Jest on już dla pary kimś znajomym, w związku z czym mniej się krępują i wiedzą, czego się spodziewać. Jak widać, sesja narzeczeńska (Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym mogę ją wykonać) ma wiele zalet.

Obszerniej na temat sesji dla narzeczonych rozpisałem się tutaj: jak zorganizować sesję narzeczeńską

Sesje narzeczeńskie Warszawa

Sesje narzeczeńskie w Warszawie możemy wykonać w różnych miejscach gdyż Stolica obfituje w różnorodne miejscówki na niezapomniane zdjęcia. Wszystko zależy od Was! Spodobał się Wam mój post z sesji narzeczeńskiej w Warszawie? Zainspirował cię lub masz jakieś pytania? Nie wahaj się – skomentuj go lub udostępnij, bo będzie mi miło, jeśli zostawisz znak po sobie. A może zastanawiasz się nad fotografem dla siebie? Fotoreportaż ślubny lub sesja narzeczeńska, Warszawa czy inne miasto – jestem do dyspozycji! To wspaniała pamiątka, więc nie krępujcie się i napiszcie do mnie w tej sprawie. Z chęcią wykonam dla Was taką sesję, podpowiem gdzie sesja narzeczeńska w Warszawie może być wykonana, dobiorę do Was odpowiednie miejsce tak byście mieli piękną i oryginalną pamiątkę.

Chcielibyście uczestniczyć w takiej sesji zdjęciowej? Sesja narzeczeńska w Warszawie czy w innym urokliwym miejscu to świetna pamiątka tego unikalnego okresu w waszym życiu!

Sesja narzeczeńska Warszawa – wykonanie – Kozińskifoto fotografia ślubna Warszawa

Spodobała Ci się ta sesja narzeczeńska? Zobacz równie ciekawa intymną sesję fotograficzną dl dwojga.

6 komentarzy do “Sesja narzeczeńska Warszawa”

Dodaj komentarz