Ślub i wesele Pałac w Jabłonnie

Zastanawiacie się czy zorganizować wesele w Pałacu w Jabłonnie? Poznajcie to miejsce, opinie oraz realizacje w tym eleganckim miejscu na pałacowe wesele i przekonajcie się sami.

Pałac w Jabłonnie

Pałac w Jabłonnie, często mylony z Pałacem w Jabłonnej, to piękny XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie koło Warszawy. Miejsce z duszą i bogatą historią sięgającą Stanisława Augusta i księcia Józefa Poniatowskiego.

Pałac w Jabłonnej jest dogodnie położony – na prawym brzegu Wisły, jedyne 20 km od centrum Warszawy. Zapewnia również miejsca parkingowe dla gości weselnych. Obok Pałacu znajduje się budynek hotelowy dysponujący miejscami noclegowymi dla gości weselnych.

Prócz Pałacu w Jabłonnie znajdziemy tu również wielohektarowy, zabytkowy park angielski. Spacer alejkami parku przynależącego do Pałacu daje chwilę wytchnienia od hucznej zabawy weselnej. Daje też możliwość zrobienia eleganckiej sesji ślubnej w dniu wesela.

Wesele w Pałacu w Jabłonnie

Piękne wnętrza sal pałacowych w Jabłonnie, ze stylowymi meblami oraz obrazami z przełomu XVIII i XIX wieku, znakomicie podkreślają elegancki charakter miejsca jak i podniosłość przyjęcia weselnego. W centralnej części pałacu znajduje się okrągła sala Balowa z bardzo oryginalnymi sztukateriami. Sufit przypomina mi nieco kaplice sykstyńską. Odbywa się w niej poczęstunek lampką szampana, a potem weselna zabawa taneczna. W trzech pozostałych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowane są stoły dla gości weselnych.

Pałac w Jabłonnie – wesele – opinia

Jeśli chcesz poznać moją opinię o Pałacu w Jabłonnie, z punktu widzenia doświadczonego fotografa ślubnego, to jest to jedna z ciekawszych lokalizacji na wesele w okolicach Warszawy. W szczególności jeśli marzy Ci się elegancki ślub pałacowy w stylu klasycznym. Pałac w Jabłonnie to miejsce na eleganckie wesele z klasą. Panuje tam wytworna atmosfera i wyjątkowo uroczysty charakter przyjęć weselnych.

Eleganckie przyjęcie weselne Dagi i Tommaso w Pałacu w Jabłonnie

Daga i Tommaso poznali się za granicą swoich krajów. On Włoch, ona Polka. Dziś postanowili zamieszkać się i pobrać w naszym pięknym kraju. Ich życiu zawsze towarzyszyła podróż, de facto poznali się na Węgrzech, a obecnie podróżują razem przez życie. Cieszę się, że w tej wędrówce zaprosili mnie do swojego życia i wybrali na swojego fotografa ślubnego. Obejrzyjcie proszę pełen ich reportaż ślubny w tym wesele w Pałacu w Jabłonnie oraz ich sesję plenerową nad morzem.

Przygotowania do ślubu odbyły się w domu rodzinnym Dagi w Zielonce koło Warszawy zaś sam ślub w kościele pw Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie niedaleko Pałacu w Jabłonnie. Gdy myślisz gdzie zorganizować eleganckie wesele Pałac w Jabłonnie wydaje się idealnym miejscem. Wesele w pałacowych wnętrzach, gustowne i ze smakiem. Pałac w Jabłonnej to idealne miejsce na wesele w pałacowym, eleganckim stylu. Tak też wyglądało przyjęcie weselne Dagi i Tommaso – polsko-włoska wybuchowa mieszanka kultur dostarczyła nieziemskich emocji, radości i zabawy podczas imprezy do białego rana. Sami zobaczcie!

wesele: Pałac w Jabłonnie

Spodobało Ci się to polsko-włoskie przyjęcie w Pałacu Jabłonna? Zobacz równie ciekawe polsko-hiszpańskie wesele międzynarodowe w dworze Many.

Ślubna sesja plenerowa nad morzem

Rodzinne miasto Tommaso w dalekiej Italii leży nieopodal morza. Z tego względu postanowiliśmy wybrać się nad nasze piękne Polskie morze w ciepły letni dzień by przybliżyć mu klimat rodzinnych stron. W dni sesji plenerowej było równie gorąco co we Włoszech. Na plener ślubny wybraliśmy się na drugi koniec Polski do Słowińskiego Parku Narodowego. Mieliśmy okazję zrobić zdjęcia poślubne na ruchomych wydmach niedaleko Łeby ale również w niesamowitym miejscu jakim jest starodawny las odsłonięty niedawno przez morze w okolicy Czołpina. Oglądając zdjęcia poczujcie ciepło słonecznych dni, lekką morską bryzę, szum lasu i delikatny miękki piasek nadbałtyckich plaż. Mam nadzieję, że na zdjęciach z sesji plenerowej nad morzem widać jak gorąca więź łączy Dagę i Tommaso. Wszystkim życzę takiej miłości. Jeżeli spodobał się Wam ten plener ślubny i sami chcielibyście zrobić swoją pamiątkową sesję poślubną w takim miejscu, to śmiało napiszcie do mnie.

W dniu ślubu:
zdjęcia: Kozinskifoto – fotograf ślubny Warszawa
czesała: studio Agnieszki Chełmońskiej
malowała: Wiola Górak-Kamieniecka
grali: DJ & LADY SAX
ślub odbył się w: p.p.w. Matki Bożej Królowej Polski
wesele: Pałac w Jabłonnie
kwiaty dostarczyli: Dekoracje ArtKom

10 komentarzy do “Ślub i wesele Pałac w Jabłonnie”

    • SPN to super miejsce! Za każdym razem odkrywam na nowo. Szkoda że tak daleko od Wawy, no ale Ty masz jeszcze dalej 😛

      Odpowiedz
  1. Ile radości i emocji! Wow! Co do sesji plenerowej, to, oj Kamil szykuj się, bo jak to pójdzie w świat to będziesz robił zdjęcia do katalogów różnych marek. 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz