Pałac Zdunowo wesele | Załuski

Pałac Zdunowo to jedno z ciekawszych propozycji na Mazowszu na eleganckie pałacowe wesele. Pałac w Zdunowie usytuowany jest zabytkowym parku, który świetnie może posłużyć na sesję ślubną jak i np. na ceremonię ślubną w plenerze.

Pałac w Zdunowie wesela organizuje do 130 os. w jednej sali, do 150 gości weselnych w dwóch salach, a latem w parku do 200 osób gdzie goście znajdą sporo miejsca pod eleganckim pawilonem weselnym z drewnianym parkietem. Baza hotelowa Pałacu w Zdunowie to 21 stylowych pokoi dla 55 gości. Dodatkowym atutem jest położenie Pałacu Zdunowo – w niedalekim sąsiedztwie Warszawy, jedyne 12 min z lotniska Warszawa-Modlin.

Pałac Zdunowo wesele opinie

Jeśli chcecie poznać moją opinie o Pałacu Zdunowo – wesele tam to bardzo dobry pomysł. W lato mamy do dyspozycji zewnętrzny pawilon na wesele w plenerze podczas gdy zimą Zdunowo Pałac oferuje klimatyczne przyjęcie w przytulnych wnętrzach ze stylową dekoracją i przyjemnie ciepłym ogniem w zabytkowych piecach kaflowych. Do tego powitanie gości weselnych pachnącym grzanym winem z goździkami doda extra nastroju.

Pałac Zdunowo to z pewnością idealne miejsce na eleganckie wesele w stylu lat 20′.

Pałac Zdunowo wesele cena

Oferta Pałacu Zdunowo jest bardzo elastyczna. Możliwe jest samodzielne ułożenie menu. Prócz hucznego wesela można urządzić tam również kameralny obiad weselny. Obiad weselny zorganizujemy w cenie 179zł/os. Podczas zimowych wesel w cenie dostaniemy tort weselny oraz 0,5l wódki na parę. Wesele w Pałacu Zdunowo zorganizujemy w cenie od 229 zł/osobę zimą i od 259 zł/os w sezonie letnim.

Oferta 9-godzinnej imprezy weselnej zawiera m.in. Pałac Zdunowo i zabytkowy park na wyłączność podczas przyjęcia, obsługę kelnerską, 3-daniową kolację plus 2 dania gorące w formie bufetu. Dodatkowo w cenie: pakiet napojów bezalkoholowych, apartament na noc poślubną dla Pary Młodej.

Pałac Zdunowo – wesele Kasi i Michała

Złota, polska jesień, romantyczna, pałacowa sceneria i Oni – Kasia i Michał, czyli wyjątkowa para, której miałem przyjemność towarzyszyć podczas najważniejszych dla nich chwil. Wesele w Pałacu Zdunowo to jak podróż w czasie. Tym bardziej ucieszył mnie fakt, że Państwo Młodzi zdecydowali, aby również ich ślubna sesja zdjęciowa odbyła się właśnie tam.

Dwie ceremonie ślubne, ślubna sesja zdjęciowa i wesele w Pałacu Zdunowo – to wszystko jednego dnia!

Kasię i Michała miałem przyjemność poznać już wcześniej, na wiosnę, kiedy to realizowaliśmy narzeczeńską sesję zdjęciową. To serdeczna para, w obecności której czułem się swobodnie, dlatego bardzo szybko okazało się, że mamy podobne wizje na udokumentowanie ich wielkiego dnia. Kasia i Michał to para wyjątkowa. Jak sami przyznali już po pierwszym spotkaniu wiedzieli, że trafili na swoją drugą połówkę. Pokochali nawzajem swoje pasje i znaleźli ukochany kierunek podróży – Włochy. Niesamowicie zżyci i zakochani – fotografowanie ich wesela w Pałacu Zdunowo było prawdziwą przyjemnością.

Ślubna sesja zdjęciowa w parku

Ze względu na to, że najpierw odbył się ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie, następnie ceremonia ślubu kościelnego w parafii św. Andrzeja Apostoła przy ul. Chłodnej, a później przyjęcie weselne w Pałacu Zdunowo, cały dzień był pełen wrażeń. Cieszy mnie to, że pomimo napiętego harmonogramu, po ślubie cywilnym udało nam się zrealizować ślubną sesję zdjęciową w parku, której efekty możecie również obejrzeć poniżej.

Przygotowania i ślub kościelny

Zaraz po ślubnej sesji zdjęciowej w Pruszkowie czekał nas kolejny ślub, tym razem kościelny. Zanim udaliśmy się na mszę, odwiedziłem dom rodzinny Pani Młodej, gdzie Państwo Młodzi przygotowywali się do uroczystości kościelnej. Wykonałem tam kilka subtelnych ujęć, pokazujących emocje towarzyszące młodym w tym wyjątkowym dla nich dniu, a następnie udaliśmy się do kościoła pw. św. Andrzeja Apostoła. W swojej pracy bardzo lubię to, że często jestem świadkiem emocji, których nie widzą wszyscy goście. Szczególnie kiedy jestem z parą sam na sam. To idealne momenty na uchwycenie prawdziwych, naturalnych lecz ulotnych przeżyć.

Już od początku ceremonii ślubnej w kościele na twarzach gościły uśmiechy, a wyjście z kościoła po ceremonii zostało okraszone spadającymi płatkami róż, mocą życzeń dla Młodej Pary oraz licznymi prezentami, następnie Para Młoda udała się do miejsca, w którym odbyło się wesele, czyli pałac Zdunowo.

Wesele Pałac Zdunowo

Muszę przyznać, że Pałac Zdunowo to idealne miejsce na wesele. Przestrzeń z bogatą historią, urzeka stylem i niesamowitą aurą wyczuwalną już po przekroczeniu progu. Budynek imponuje również charakterystyczną, późnobarokową architekturą, która rozkochała w sobie uczestników przyjęcia weselnego. Każdy element wystroju wnętrza oraz dekoracji doskonale ze sobą współgrał, tworząc spójną całość będąc miłym widokiem dla oczu.

Wesele w Pałacu Zdunowo było wręcz wymarzonym dla fotografa wydarzeniem. Miękkie światło za dnia, świetna instalacja oświetleniowa po zmroku, szampańsko bawiący się goście oraz czarująca Para Młoda. Fantastyczny czas zabawy trwał w najlepsze, gdy oprócz słodzenia wódki i tradycyjnych oczepin zaczęto śpiewać rytmiczne kawałki a wokalistką była w pewnym momencie sama Panna Młoda! Nie da się ukryć, że wesele w pałacu Zdunowo było magicznym czasem. Zarówno goście weselni jak i Młodzi bawili się doskonale.

Kasia i Michał, wraz ze swoją energią wnieśli w wesele w Pałacu Zdunowo całą masę radości, a każda chwila tego wyjątkowego dnia przynosiła im frajdę, co było widać gołym okiem i co starałem się uwiecznić na zdjęciach. Gdy fotografowałem wirujące na parkiecie pary i ludzi, którzy świetnie się bawią, utwierdziłem się w przekonaniu, że to osobowość i usposobienie Państwa Młodych stanowią o atmosferze wesela. Zabawa weselna udała się doskonale, a mi, chociaż byłem bardziej obserwatorem niż uczestnikiem, udzielił się klimat.

Tymczasem zapraszam Was na wesele w Pałacu Zdunowo oraz wykonaną w tym miejscu urokliwą ślubną sesję zdjęciową Kasi i Michała.

Sukienka: Salon sukni ślubnych Mavi
Kwiaty: Studio florystyczne Sfera Zieleni
makijaż: Emilia Czerniewicz
DJ: Karaton Technika Eventowa
ślub cywilny: USC Pruszków
ślub kościelny: Parafia św. Andrzeja Apostoła w Warszawie
wesele: Pałac Zdunowo
zdjęcia: Kozinskifoto – fotograf ślubny Warszawa

Ślubna sesja zdjęciowa w Pałacu Zdunowo – galeria zdjęć

Parę dni później wróciliśmy z Kasią i Michałem w miejsce wesela – do pałacu Zdunowo. Moja przygoda z Kasią i Michałem nie skończyła się w dniu ich ślubu i przyjęcia weselnego, lecz spotkaliśmy się ponownie w Pałacu Zdunowo, tym razem na ślubnej sesji zdjęciowej. Do jej realizacji wykorzystaliśmy nie tylko przepiękne wnętrze Pałacu, ale również ogród, spowity akurat kolorami jesieni. Każdy szczegół tego wyjątkowego miejsca prowokował mnie do tego, aby nacisnąć spust migawki. Dech w piersiach zapierały zarówno wspaniałe wnętrza Pałacu w Zdunowie, jak i piękny park rozciągający się wokół. Dzięki temu uzyskaliśmy wiele unikalnych kadrów. W efekcie wspólnie spędzonego z Kasią i Michałem dnia powstała cudowna ślubna sesja zdjęciowa, którą bardzo dobrze wspominam. Ze względu na piękny ogród Pałac Zdunowo to jedno z ciekawszych miejsc na sesję ślubną w okolicach Warszawy – zarówno w plenerze jak i we wnętrzach.

Spodobało się Wam wesele w Pałacu Zdunowo? Zobaczcie równie ciekawe i eleganckie wesele w Pałacu Lasotów.

3 komentarze do “Pałac Zdunowo wesele | Załuski”

Dodaj komentarz