Jaworowy Dwór – wesele z klasą

Jaworowy Dwór

Jaworowy Dwór to XVIII-wieczny zabytkowy szlachecki dworek zlokalizowany w miejscowości Trębki Nowe (Zakroczym) około godziny drogi od Warszawy. Jaworowy Dwór leży w prawdziwym zagłębiu eleganckich sal weselnych – obok rezydencji Miętowe Wzgórza, Złotopolskiej Doliny oraz Villi Omni.

Jaworowy Dwór pozwala przenieść się w pełne uroku dawne czasy w zabytkowe mury historycznej posiadłości szlacheckiej. Klasyczny, odrestaurowany z pietyzmem, bardzo stylowy dworek ugości nas wg zasad staropolskiej gościnności.

Zaplecze hotelowe Jaworowego Dworu pomieści 56 gości weselnych w 20 pokojach.

Jaworowy Dwór, który otoczony jest zadbanym, rozległym, parkiem, pełnym uroczych i
romantycznych zakątków stanowi wymarzoną scenerię dla ślubu i wesela.

Jaworowy Dwór wesele

Wesele w Jaworowym Dworze może odbyć się zarówno w plenerze – w ogrodzie (pod namiotem), jak i w tradycyjnej, dworskiej sali. W dworskiej sali z parkietem w zabytkowym dworze pomieścimy od 30 do 50 osób, pod plenerowym namiotem dużo więcej – do 180 gości. W dodatkowym pakiecie usług istnieje możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w ogrodzie tj. ślub w plenerze.

Oprócz organizacji wesela Jaworowy Dwór oferuje dodatkowe usługi związane z transportem gości, zapewnieniem dodatkowych noclegów w pobliskich obiektach.

W ramach prezentu dla Pary Młodej Jaworowy Dwór oferuje romantyczny apartament na noc poślubną oraz voucher na rocznicowy pobyt z kolacją i butelką wina.

Jaworowy Dwór wesele cena

Cennik w Jaworowym Dworze wygląda następująco: w cenie od 265 zł za osobę zapewnione jest menu weselne (ciepłe i zimne, bufety), ekskluzywny namiot weselny z parkietem lub elegancką salę restauracyjną, profesjonalny serwis kelnerski do 3.00, toast powitalny, podstawową aranżację sali oraz miejsca parkingowe dla wszystkich Gości.

Jaworowy Dwór opinie

Jeśli chcesz znać moją opinie na temat Jaworowego Dworu jako miejsca na wesele to z pewnością jest to bardzo autentyczne miejsce gdzie czuć ducha historii. Piękna sala weselna na eleganckie wesele w dworku. Jaworowy Dwór nadaje się więc idealnie na wesele w stylu klasycznym, dworskim – po prostu luksusowym z klasą. Nie bez przyczyny Jaworowy Dwór znajduje się na mojej liście polecanych sal weselnych w okolicach Warszawy.

Jaworowy Dwór – wesele Agi i Krzyśka

Zanim zacznę się rozpisywać o pamiętnych fotografiach weselnych wykonanych na weselu w Jaworowym Dworze to jeszcze słów kilka o naszych bohaterach…

Gdy ktoś ich pyta, jak długo się znają, zawsze mają problem z odpowiedzią. Czy to już 10 lat? Może jeszcze więcej? Agnieszka i Krzysiek są żywym dowodem na to, że szczęśliwi czasu nie liczą.

Już od samego początku znajomości połączyła ich pasja do podróży. Jeździli razem na narty i żagle, na dłuższe i krótsze wycieczki, dalekie i bliskie wyjazdy. Agnieszka zawsze była pewna, że Krzysiek ochoczo przyjmie każdy, nawet najbardziej szalony, podróżniczy pomysł. Z kolei on mógł liczyć na to, że razem z pewnością nie będą się nudzić! Wspólne wojaże i przygody zbliżyły ich tak bardzo, że z jednego – do Budapesztu – wrócili zaręczeni. A ich historia zbiega się na ich weselu w Jaworowym Dworze.

W końcu nadszedł ten dzień. Przygotowania do ślubu trwały od samego rana. Zdecydowanie najwięcej działo się u Panny Młodej. W ostatnich poprawkach fryzury i sukni pomagała mama i świadkowa, a pozostali domownicy powolnie szykowali się do uroczystości. Świadkowa Kasia  brała ślub w zeszłym roku, jej reportaż ślubny można zobaczyć tutaj: wesele w Pałacu Zdunowo. Wtedy to Agnieszka jej świadkowała. Dziś ich role się odwróciły. To niesamowite jak wchodzi się ponownie jako fotograf weselny do tego samego domu rodzinnego i widzi się albumy i zdjęcia z wykonanego dawniej przez siebie reportażu ślubnego. Serce rośnie!

Na uroczystości w moim ulubionym Kościele Pokamedulskim w Lesie Bielańskim pojawiła się najbliższa rodzina i najlepsi przyjaciele Młodej Pary. Skromna uroczystość bogata była w emocje – nie brakowało uśmiechu, ale i łez wzruszenia. Jednak, jak to zwykle bywa przy okazji ślubów – rozczulenie szybko zmieniło się w beztroską radość ze szczęścia Nowożeńców. Sądzę że dobra fotografia weselna i ślubna charakteryzuje się tym, że wszystkie te uczucia są widoczne na zdjęciach.

Początek września, koniec lata, to świetna pora na wesele w plenerze. Aga i Krzysiek wiedzieli o tym doskonale, dlatego na miejsce przyjęcia wybrali otoczony cudownym parkiem Jaworowy Dwór. To wspaniale utrzymany XVIII-wieczny szlachecki dworek w samym sercu Mazowsza. Położony w otoczeniu bujnej roślinności i urokliwego jeziora jest wręcz stworzony do sesji zdjęciowych. Jako fotograf weselny miałem wielką przyjemność z fotografowania tam wesela Pary Młodej. Samo przyjęcie weselne, które odbyło się w eleganckim, plenerowym namiocie, trwało do białego rana. Goście byli zachwyceni! Jak zwykle świetnie przygrywał i zabawiał DJ Karaton.

Ślub i wesele w dworze to z jednej strony happy end historii o przyjaźni, która zmieniła się w miłość. Z drugiej – początek nowej, fascynującej przygody. Jeśli i Wy planujecie zacząć razem nową, wspólną podróż przez życie, zadbajcie o utrwalenie jej uroczystego początku w kadrach. Dobry fotograf weselny sprawi, że pięknie wspomnienia zostaną z Wami na zawsze. Polecam się!

Ślub w kościele – Parafia Bł. E. Detkensa Kościół Pokamedulski
Wesele – Jaworowy Dwór
Oprawa muzyczna i oświetlenie – Karaton
Make up – Mila make up & nails
Fryzura – Madlene hair – Marlena Kuderawiec
Zdjęcia ze ślubu i wesela – Kozinskifoto – fotograf ślubny Warszawa

Spodobało Ci się wesele w Jaworowym Dworze? Zobacz inne eleganckie wesele w Pałacu Lasotów oraz klasyczne wesele w Pałacu w Jabłonnie.

3 komentarze do “Jaworowy Dwór – wesele z klasą”

Dodaj komentarz